برنامه نخستین دوره پرورش فیلمنامه (دراماتورژی) اعلام شد

مرکز آموزش بنیاد سینمایی فارابی برنامه کارگاه پرورش فیلمنامه (دراماتورژی) را که با حضور ده استاد متخصص در حوزه  های فیلم نامه نویسی، کارگردانی و تهیه کنندگی برگزار می شود، اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی؛ این کارگاه از روز شنبه 9 اردیبهشت با حضور مدیرعامل، مدیران بنیاد، مدیر کارگاه، استادان این دوره و فیلم نامه نویسان منتخب آغاز می شود.
بنا بر همین گزارش از روز دوم و به ترتیب با حضور منصور براهیمی، محمد گذرآبادی، فرید مصطفوی، دکتر امیر حسن ندایی، کمال تبریزی، فرهاد توحیدی، منوچهر محمدی، سعید عقیقی، دکتر عبدالله گیویان، دکتر نغمه ثمینی و علی پورعیسی مدیر و سرپرست کارگاه کلاس های آموزشی کارگاه برگزار خواهد شد.
در روز پایانی - دوشنبه 25 اردیبهشت-  نیز طی مراسم ویژه ای گواهی هنرجویان حاضر در این دوره از سوی علیرضا تابش مدیرعامل، مسعود احمدیان معاون پژوهشی و فرهنگی و سعید افراسیابی مدیر مرکز آموش بنیاد سینمایی فارابی اهدا ء می شود.
نخستین دوره  کارگاه پرورش فیلمنامه (دراماتورژی) از 9 تا 25 اردیبهشت به مدت13 جلسه و از ساعت 17 تا 19:30 در محل سالن کنفرانس بنیاد سینمایی فارابی واقع در خیابان جمهوری، خیابان سی تیر، شماره 55  برگزار می شود.
کد خبر: 3629    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه ، ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ، ۱۵:۵۷
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir