رشد 10 درصدی بازدید از موزه سینمای ایران در نوروز 96

موزه سینمای ایران در روزهای آغاز سال 1396 میزبان علاقمندان به میراث و گنجینه تاریخی سینمای ایران بود و آمار حضور میهمانان نوروزی در مقایسه با همین ایام در سال گذشته رشد 10 درصدی داشته است.
به گزارش روابط عمومی موزه سینما، با آغاز سال جدید، مجموعه فرهنگی موزه سینما در بخش های مختلف چون بازدید از تالارهای موزه سینما، تماشای فیلم در دو سالن سینماتوگراف و فردوس و همچنین استفاده از غرفه فروش محصولات فرهنگی کتاب و موسیقی پذیرای میهمانان نوروزی بود.
طبق آمار حضور میهمانان نوروزی در این موزه سینمایی در مقایسه با همین ایام در سال گذشته رشد 10 درصدی داشته است و طیف های مختلفی از دانشجویان، بازنشستگان و میهمانان خارجی که علاقمندان به موزه گردی بودند در نوروز به موزه سینما آمدند و از بخش های مختلف دیدن کردند.
همچنین علاقمندان به تاریخ سینمای ایران طی مدت 9 روز از تالارهای موزه سینما که شامل تالار آبی، تالار معاصران، تالار بین الملل، نمایشگاه دفاع مقدس، نمایشگاه کودک و نوجوان، نمایشگاه علی حاتمی، نمایشگاه دوبله و صدا، تماشاخانه، نام آوران و خانه فرهاد می شود، بازدید کردند.
طبق آمار به دست آمده بازدید از تالارهای این موزه سینمایی در نوروز 1396 در مقایسه با همین ایام در سال گذشته رشد 7 درصدی داشته است.

کد خبر: 3599    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه ، ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ، ۱۵:۰۶
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir