با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
محمد مهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی شد


در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمدمهدی حیدریان به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان سینمایی، سمعی و بصری منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در حکم سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به محمدمهدی حیدریان آمده است:

«نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رییس سازمان سینمایی و سمعی، بصری منصوب می‌شوید.
در بخش دیگری از این حکم آمده است:
انتظار دارد ضمن بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و تعامل و گفت‌وگو با نیروهای کارآمد و موثر در رشد و اعتلای سینمای متعهد ایران اسلامی، در راستای افزایش انسجام در تولیدات دیداری و شنیداری و ایجاد فرصت‌های جدید برای حضور فعال در جشنواره‌های بین‌المللی، تحول در فرآیند برگزاری جشنواره‌های ملی، توجه به تولیدات متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی و پاسخگویی به مسایل اجتماعی جامعه ایران و بازنگری در ساختار مدیریت سینمایی کوشا باشید.
توفیق جناب عالی را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.»
محمدمهدی حیدریان پیش از این نیز در حوزه اجرایی حضور داشته و برخی سوابق وی بدین شرح است:
مدیرکل همکاری‌های سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل نظارت و ارزشیابی امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  مدیرعامل سیما فیلم، مدیر شبکه جهانی جام جم، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور سینمایی و سمعی و بصری، رییس گروه تخصصی سینما در فرهنگستان هنر، معاون ریاست فرهنگستان هنر (در حوزه موسیقی ـ تئاتر و ادبیات نمایشی ـ‌ سینما ـ چندرسانه‌ای)
کد خبر: 3561    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه ، ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ، ۱۱:۳۲
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir