ربات‌ها به کمک جشنواره جهانی فجر می‌آیند


شادمهر راستین مدیر باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر از ساده‌تر شدن ثبت نام و عضویت در این باشگاه از طریق ربات هوشمند تلگرام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، راستین دلیل این اقدام را استقبال علاقه‌مندان و تسهیل ثبت نام و عضویت در این باشگاه از طریق ربات تلگرام دانست و گفت: شرط اصلی برای حضور و استفاده از برنامه های جشنواره جهانی فیلم فجر، ثبت نام گروه های متقاضی، در این باشگاه است. به همین منظور و برای دسترسی و ثبت نام آسان ربات تلگرامی باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجربا نام fiff_bot@ روش جدید، سریع و قابل دسترسی است برای کسانی که می‌خواهند از برنامه های جشنواره استفاده کنند.

وی افزود: علاقه‌مندان می توانند با عضویت دراین ربات و ارایه مشخصات به عنوان یک شخصیت حقیقی از برنامه‌های جشنواره استفاده کنند. کافی است از طریق تلگرام خود وارد ربات تلگرامی جشنواره به آدرس fiff_bot@شوند و با پاسخ به چند سوال شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، تحصیلات و سن، کد ثبتی که برای آنها ایمیل می شود را دریافت کنند. با دریافت کد و پس از درجه بندی افراد بر اساس مشخصاتی که ثبت کرده‌اند برای آنها کارت صادر می‌شود که از این طریق می توانند بلیت‌های جشنواره را رزور، خریداری و یا در دیگر برنامه‌های جشنواره شرکت کنند.

راستین ادامه داد: اطلاع از تمامی اخبار جشنواره، دیدن تیزر فیلم‌های منتخب، استفاده از برنامه‌ روزانه، دریافت فرم‌های نظر سنجی، ارتباط با گروه‌های مشخصی که در ایام جشنواره تشکیل می‌شود، اطلاع از جدول برنامه‌ها، ارتباط با دفتر جشنواره و استفاده از برنامه‌های جانبی باشگاه همه از امکاناتی است که پس از ثبت نام از طریق ربات تلگرامی fiff_bot@ برای اعضای باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیر باشگاه جشنواره جهانی با اشاره به این نکته که تاکنون بیش از 11 هزار و 300 نفردر باشگاه  ثبت‌نام کرده‌اند و بیش از 70 درصد این ثبت‌نام‌ها از طریق ربات تلگرام بوده است، گفت: ویژگی دیگر این کانال برای ایجاد انگیزه و شوق آفرینی در دوران ثبت‌نام این است که افراد می‌توانند با ارسال این کانال به 10 نفر و ثبت‌نام آنها مسیر شاخه‌ای را ایجاد کنند. به این صورت به ازای هر 10 ثبت‌نام که یک نفر مشخص عامل آن باشد، فرد معرف که لینک کانال را برای 10 نفر ارسال کرده و آنها نیز ثبت‌نام کرده‌اند، تسهیلات ویژه برای دیدن فیلم‌ها در ایام جشنواره دریافت خواهد کرد.

آدرس سایت رسمی  جشنواره Fajriff.com و  پست الکترونیکی جشنواره آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید است.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، 8-1 اردیبهشت 1396(28-21 آوریل 2017) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.
کد خبر: 3528    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه ، ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ، ۰۹:۱۱
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir