مشکلات سینما تنها از طریق همدلی حل می شود
مدیرعامل بنیاد سینمای فارابی در مراسم نمایش خصوصی فیلم پنهان گفت: با همدلی و همراهی می توان بحر ان ها و مشکلات امروز سینمای کشور را حل کرد و به ویژه در حوزه اکران به شرایط مطلوب رسید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، سید احمد میرعلایی در جمع خبرنگاران تصریح کرد:‌ حمایت از یک فیلم در راستای کمک به تعالی سینما و فرهنگ کشور است و همدلی و همراهی درسینما و کمک به یکدیگر از نیازهای امروز سینمای کشور است.
وی ادامه داد: اگر همه مسوولان و مدیران و اهالی سینما به دنبال حل مشکلات این حوزه نباشیم، بحران  امروز سینما را نمی‌توانیم رفع کنیم و به دنبال آن شاهد مرگ سینما خواهیم بود  و یکی از دست آوردهای مهم جامعه امروز را از دست خواهیم داد.


میرعلایی تاکید کرد‌: ما باید خوبی‌ها این حوزه را هم ببنیم و به نوعی زمینه تشویق و ترغیب هنرمندان را مناسب کنیم تا با مشارکت بیشتر، شرایط بهبود یابد.  
وی با اشاره به صحبت‌هایی درباره قهر مردم از سینما و هزینه‌های بالای تماشای فیلم در سالن نمایش ؛ گفت‌: مردم باید به سینما بروند و با حمایت از فیلم های خوب به مرور باعث افزایش غنای سینما شوند. هرچند امروزه هزینه‌ها بالا رفته اما این افزایش به قدری نیست که مانع فیلم دیدن مردم شود.
وی ادامه داد‌: ما باید خودمان به فکر سینما باشیم و مشکلات سینما را حل کنیم و تصور نکنیم که گروه دیگری از بیرون دغدغه حل مشکلات سینما را دارند.
کد خبر: 1693    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه ، ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ، ۱۵:۰۳
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir