مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در افتتاحییه فیلم شور شیرین:
فرآیند تولید در سینمای دفاع مقدس‌ روز به روز سخت تر می‌شود
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: فیلمسازی در حوزه دفاع مقدس شرایط سخت و دشواری دارد و تولید این آثار روز به روز هم دشوارتر می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، آیین افتتاحیه اکران فیلم سینمایی «شور شیرین» ساخته جواد اردکانی در سالن اصلی برج میلاد برگزار شد.
 در ابتدای این مراسم «سید‌احمد میرعلایی»  مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی افزود: «جواد اردکانی» و عوامل فیلم سینمایی «شور شیرین» در تولید این اثر ارزشمند زحمت های زیادی را متحمل شدند و امروز دور هم جمع شدیم تا از این عزیزان تقدیر به عمل آوریم.
در ادامه این مراسم از عوامل فیلم سینمایی شور شیرین تقدیر شد و برای تقدیر و اهدای جوایز، «سید‌احمد میرعلایی» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، «حسن نجاریان» قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی؛ معاون شهرسازی شهرداری تهران، محمود پاک نیت و عزت الله علیزاده معاون تولید فارابی به روی صحنه آمدند و جوایز عوامل این فیلم را اهدا کردند.
ابراهیم اصغری تهیه‌کننده این فیلم پس از دریافت جایزه خود تصریح کرد: از همه کسانی که برای ساخت این پروژه زحمت کشیدند کمال تشکر و قدردانی را دارم.


وی خاطر نشان کرد : فیلم شهید کاوه با زحمات و مشکلات زیادی ساخته شد و امیدوارم با شرایط مطلوبی اکران شود. فیلم هایی چون شور شیرین نباید با موانع و مشکلاتی در حوزه اکران رو به شوند تا بتوانند پیام ارزشمند خود را به مخاطبان منتقل کنند.
وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: در چند روز گذشته‌ تمام تلاش‌مان را برای فراهم کردن شرایط ایده آل اکران این فیلم انجام دادیم و امیدوارم با کمک مسئولان محترم این فیلم به گونه ای شایسته اکران شود.
در ادامه این مراسم از «دختر شهید کاوه» هم تقدیر شد. وی به روی صحنه آمد و تصریح کرد: از صحبت‌ها و گلایه‌های تهیه‌کننده در زمینه اکران این فیلم، ناراحت شدم و این مساله نشان می‌دهد که سینمای دفاع مقدس خیلی مظلوم است.
وی در ادامه افزود: به نظر من این فیلم عالی و بی‌نظیر ساخته شده و به نوبه خودم از دست‌اندرکاران این فیلم کمال تشکر را دارم.
 «حمید‌رضا عمارلو» بازیگر نقش شهید کاوه نیز ادامه داد : حرفی در دل مانده بود و در جشنواره هم نتوانستم بگوییم. دوست دارم این حرف را اینجا بازگو کنم. بزرگترین مسئولیت این فیلم بر‌عهده ضعیف‌ترین و کوچکترین فرد گروه بود‌. امیدوارم به واسطه بازی در این نقش خداوند گناهان و اشتباهات من را ببخشد و توانسته باشم از عهده این نقش به سهم خودم برآمده‌ باشم.
از هنرمندان حاضر در این مراسم می‌توان به رضا رویگری، محمود پاک‌نیت، مهوش صبرکن، سامان سالور و ... اشاره کرد.
کد خبر: 1549    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه ، ۷ تیر ۱۳۹۱ ، ۱۳:۲۳
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir