«هیس ... دخترها فریاد نمی زنند» بهترین فیلم جشنواره «فیجی» شد
فیلم سینمایی «هیس ... دخترها فریاد نمی زنند» دو جایزه اصلی بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول زن پنجمین جشنواره بین‏المللی فیلم «فیجی» را از آن خود کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد سینمایی فارابی؛ این فیلم پس از حضور موفق در جشنواره و مجامع جهانی و دریافت جوایز ارزشمندی چون بهترین فیلم ازنگاه تماشاگران جشنواره ارواین آمریکا، تقدیر نامه از ششمین جشنواره بین المللی بنگلور، بهترین فیلمنامه، بهترین بازیگر و لوح تقدیر بهترین فیلم از جشنواره فیلم زنان مستقل آمریکا، بهترین بازیگر نقش اول زن از سوی فستیوال فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو،  توانست 2 جایزه از جشنواره فیجی را نیز به خود اختصاص دهد.  
شهاب‌ حسینی، مریلا زارعی، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، جمشید هاشم پور، فرهاد آئیش و ... در این فیلم نقش آفرینی می کنند.
«هیس ... دخترها فریاد نمی زنند» داستان کودکی است که در دوران طفولیت مورد آزار قرار می گیرد و به حدی از این اتفاق دچار وحشت و ترس می شود که حتی در بزرگسالی نیز این ترس در ذهنش باقی می ماند. حال «شیرین» که بزرگ شده و تا آستانه ازدواج و تشکیل خانواده پیش رفته، فاجعه ای به بار می آورد که این ترس او ریشه در اتفاقات دوران کودکی اش دارد و...
پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فیجی در پایتخت این کشور برگزار شده است.

کد خبر: 2481    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه ، ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ۱۰:۰۲
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir