علیرضا سعادت نیا:
باید از نتایج جشنواره فیلم کودک بهره گرفت

علیرضا سعادت نیا کارگردان فیلم مصائب چارلی در باره برگزاری جشنواره فیلم کودک گفت: این رویداد در بیست و پنجمین دوره در سطح مطلوبی برگزار شد و باید ا ز نتایج آن برای ارتقای سطح کیفی و کمی سینمای کودک بهره گرفت.

وی تصریح کرد: جشنواره ای بیست و پنجم در شان فیلم سازان و سینمای کودک ایران بود. و زمینه مناسبی برای تماشای فیلم های کودک در ابعاد گسترده فراهم کرد. در این جشنواره همه مسائل از جمله نظم در نمایش فیلم ها، برگزاری جلسات نقد و بررسی و تشریفات و پذیرایی مطلوب بود.

 

 

سعادت نیا ضمن تاکید بر جذابیت های شهر اصفهان برای برگزاری جشنواره کودک گفت: فضای فرهنگی و تاریخی این شهر و حضور خیل عظیم مخاطبان در سینماهای جشنواره شور خاصی را ایجاد کرد و ارتباطی درست بین مخاطبان و فیلم ها ایجاد شد.
این کارگردان تصریح کرد: در سانس های نمایش فیلم خودم(مصائب چارلی) در جشنواره واقعا از شنیدن نظرات مردم لذت برم. نکته مهم دیگر جشنواره، ایجاد شرایط مناسب برای ارتباط بین مردم و سینماگران بود به گونه ای که بسیاری از مخاطبان درباره چگونگی ساخت این فیلم و ویژگی های آن با من صحبت کردند.
وی در ادامه در باره اختصاص مجموعه فرهنگی استاد فرشچیان به عنوان مکان اصلی جشنواره ادامه داد: البته استقبال مخاطبان بیشتر از ظرفیت این مجموعه بود و باید برای سال های آینده مکان بزرگتری برای این رویداد تعبیه شود.
علیرضا سعادت نیا با فیلم سینمایی مصائب چارلی در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان حضور داشت.

کد خبر: 1151    |    تاریخ و زمان انتشار: چهارشنبه ، ۲ آذر ۱۳۹۰ ، ۱۷:۱۴
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir