مدیر اجرایی جشنواره فیلم کودک:
بیش از 2 میلیون کودک و نوجوان را بر خوان جشنواره فیلم کودک خواهیم نشاند
مدیر اجرایی جشنواره فیلم کودک گفت: سال گذشته با توجه به برگزاری جشنواره در 11 استان کشور، بیش از یک میلیون مخاطب از مواهب جشنواره فیلم کودک استفاده کردند تلاش می کنیم تا این آمار را در جشنواره بیست و ششم دو برابر کنیم.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، جعفر گودرزی خاطر نشان کرد: جشنواره فیلم کودک بزرگترین رویداد فرهنگی کشور است و در این رویداد که به وسعت ایران زمین گسترش یافته تلاش می کنیم تا همه کودکان محروم کشور را سهیم کنیم.
وی افزود: ‌سال گذشته با گسترش کمی و کیفی ابعاد مختلف جشنواره فیلم کودک، شاهد برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی کشور بودیم که در سال جاری نیز تلاش می شود تا گامی رو به جلو نسبت به جشنواره قبلی برداشته شود.


گودرزی با اشاره به اینکه جشنواره بیست و پنجم فیلم کودک در 11 استان کشور برگزار شد و بسیاری از کودکان مناطق محروم را میهمان خود کرد، ادامه داد:  اهدای 100 هزار بسته فرهنگی و نمایش فیلم برای کودکانی که تاکنون فیلم را بر روی پرده سینما ندیده بودند از جمله این برنامه ها بود و جشنواره با در برگیری مخاطبان کودک و نوجوان سراسر ایران در حد بضاعت خود لبخندی هر چند کوچک را بر لب آن ها نشاند.
وی در پایان تصریح کرد: ‌جشنواره بیست و ششم که با پایان جشنواره قبلی کلید خورد نیز برنامه های گسترده ای را در نظر گرفته تا از منظر تعداد مخاطبان و دربرگیری کودکان و نوجوانان سراسر ایران رکوردهای گذشته را در نوردد. اگر جشنواره قبلی چندین میلیون مخاطب مستقیم و غیر مستقیم داشت تلاش می شود تا جشنواره بیست و ششم جشنواره ای با بیش از 2 میلیون مخاطب باشد.  
بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوان از 17 تا 21 مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می شود.
کد خبر: 1608    |    تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه ، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ، ۱۲:۳۸
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir