new-print.png
هیئت انتخاب بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کودک و نوجوان معرفی شدند
هیئت انتخاب بخش بین‌الملل بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
به گزارش معاونت ارتباطات و امور رسانه‌ای بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فریال بهزاد (کارگردان)، رسول صدرعاملی (کارگردان)، محمد علی صفورا (کارگردان)، دکتر جواد حاتمی و امیر اسفندیاری اعضای هیات انتخاب بخش بین الملل بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را تشکیل می‌دهند.  این افراد قرار است از بین فیلم های ارسال شده از جهان، آثار برگزیده را انتخاب کنند.
فریال بهزاد دانش آموخته رشته تولید و کارگردانی فیلم از دانشگاه بوستن آمریکا است که در زمینه‌های فیلم مستند و سینمایی فعالیت داشته است و به عنوان مدرس کارگردانی در دانشگاه سوره و دانشکده صدا وسیما مشغول به کار بوده است. وی رئیس هئیت مدیره مؤسسه سینمایی فانوس خیال است و در کارنامه خود چندین فیلم سینمای کودک دارد.
رسول صدرعاملی فیلمساز شناخته شده سینمای کشور که در چندین دوره گذشته از اعضاء داوران سیفژ در جشنواره بوده است. همچنین وی چندین فیلم در حوزه سینمای کودک کارگردانی کرده است. 


محمدعلی صفورا، دانش آموخته كارگرداني سينما و انيميشن و دكترای پژوهش هنر است که علاوه بر فعالیت‌‌های دانشگاهی بیش از 20 سال در زمینه سینمای کوتاه و انیمیشن فعالیت داشته است. او عضو هیئت علمی گروه انیمیشن دانشگاه تربیت مدرس، داور و برگزیده چندین جشنواره ملی و بین المللی است.
دکتر جواد حاتمی دارای مدرک دكتراي روانشناختی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران می‌باشد وی پیشتر عضو گروه کودک و نوجوان و خانواده شبکه یک (۱۳۸۴- ۱۳۷۸) بوده است.
امیر اسفندیاری که در حال حاضر مدیریت امور بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی را برعهده دارد، مسئولیت واحد توليد مشترك امور بين الملل بنياد سينمايي فارابي، مديريت بازار فيلم ايران، مسئولیت امور بين‌الملل جشنواره‌هاي فيلم فجر و كودكان و نوجوانان در دوره‌های مختلف، عضویت در هيئت مديره جشنواره آسيا اقيانوسيه و عضویت در هيئت مديره سيفژ را در کارنامه دارد.
بیست‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 11 تا 14مهر ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.
کد خبر: 2306    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه ، ۱۶ تیر ۱۳۹۳ ، ۱۲:۰۱