فیلمبرداری «جوراب شو» روزهای پایانی


فیلمبرداری فیلم سینمایی «جوراب شو» به کارگردانی علیرضا محمودزاده و تهیه کنندگی داریوش بابائیان در روزهای پایان قرار دارد و براساس برنامه ریزی صورت گرفته 6 اسفند به پایان می رسید سپس وارد مرحله فنی خواهد شد.

تهیه کننده  گفت: تاکنون بیش از ۸۰ درصد از فیلمبرداری این اثر سینمایی در ژانر کودک و نوجوان به پایان رسیده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده فیلمبرداری «جوراب شو» تا ششم اسفندماه به پایان می رسد و سپس وارد مراحل فنی خواهیم شد.

«جوراب شو» قصه عروسک هایی را روایت می کند که دلشان می خواهد با سازندگان خود به تلویزیون بروند و برنامه اجرا کنند که در ادامه اتفاقاتی رخ می دهد؛ اولین رونمایی از این فیلم در سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان خواهد بود.

شاهین پیمانی آهنگساز این اثر سینمایی است که همزمان با به نیمه رسیدن فیلمبرداری «جوراب شو» و بر اساس ترانه های کودکانه ای که برای فیلم سروده شده سر صحنه به صورت «پلی بک» مشغول ضبط صداها است تا پس از اتمام فیلمبرداری در استودیو موسیقی را ضبط کند که آهنگسازی و موسیقی فیلم به دلیل حجم زیادی که دارد زمان طولانی را صرف خواهد کرد.

سحر ولد بیگی، احمدرضا اسعدی، مریم شاه ولی، محمد مایلی، مجید مختارپور، ترنم کرمانیان و ... از بازیگران این اثر هستند.
سایر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: فریبرز سیگارودی، کارگردان و طراح صحنه: علیرضا محمودزاده، طراح گریم: رضا سعیدی، مدیر تولید: کیان باباییان، تدوین: حامد رضی، صدابردار: هادی معنوی پور، مشاور کارگردان بیژن میرباقری، طراح لباس: حمیده رسولی، عروسک گردانان و صدا پیشگان: بهرام بهبهانی، حمیده رسولی، نسیم یاقوتی، عباس فرطوسی، گروه کارگردانی: دانیال اسماعیل زاده، شیما افسری، منشی صحنه: سمانه واعضی، گروه صحنه: محسن جمشیدی، فرهاد نصر، مسئول لباس: زهرا نامور و ...
کد خبر: 3520    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه ، ۱ اسفند ۱۳۹۵ ، ۱۴:۵۷
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir