ادامه فیلمبرداری «همچنان که میمردم»


فیلمبرداری فیلم سینمایی «همچنان که میمردم» به کارگردانی مصطفی سیاری و تهیه کنندگی عباس عموری از چندی پیش در جزیره قشم و در بندر تاریخی لافت آغاز شده و تاکنون ۳۰ درصد از کار نیز مقابل دوربین رفته است.

فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در جزیره قشم انجام می شود و براساس برنامه ریزی ها تولید آن در ۵۰ جلسه و تا اواخر اسفند به طول می انجامد.

نادر فلاح نقش اول این فیلم را ایفا می کند که در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر برای دو فیلم «انزوا» و «سد معبر» کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل شد.

الهام کردا، مجید آقاکریمی، وحید راد، محمد ربانی، علی مولایی و… دیگر بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند که تاکنون همگی آنان مقابل دوربین رفته اند.

«همچنان که میمردم» مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستانش آمده: یک خانواده چهار نفره برای خاکسپاری پدر خود، طبق وصیت او راهی روستایی ناشناس می شوند. هیچکدام از اعضای خانواده تا به حال چیزی از روستا نشنیده اند تا اینکه… .

سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: نویسندگان: بهنام عابدی، حامد حسینی، مصطفی سیاری، مجری طرح و مدیر تولید: مسعود دلیری، مدیر فیلمبرداری: حامد حسینی، عکاس: حبیب مجیدی، صدابردار: محمد کیان ارثی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهران شهرآشوب، منشی صحنه: شهره فهیمی، مشاور کارگردان: بهنام عابدی، طراح صحنه و لباس: علی قدیریان، دستیار اول فیلمبردار: مجید نعیمی، نورپرداز: مجتبی پرگر، طراح گریم: محمود دهقانی، مدیر تدارکات: نادر اژدری
کد خبر: 3519    |    تاریخ و زمان انتشار: يكشنبه ، ۱ اسفند ۱۳۹۵ ، ۱۴:۵۲
Farabi Cinema Foundation
www.fcf.ir