new-print.png
مسعود احمدیان دبیر جشنواره بزرگ فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی شد

بر اساس حکمی از سوی پژمان لشکری پور معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی، مسعود احمدیان به عنوان دبیر جشنواره بزرگ فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در این حکم تصریح شد: نظر به موافقت مدیرعامل محترم بنیاد با پیشنهاد برگزاری مسابقه بزرگ فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی و سپردن وظایف اجرایی این جشنواره به این معاونت، با عنایت به سوابق تجربیات و تخصص ویژه جنابعالی در این مقوله، به عنوان دبیر این جشنواره انتخاب می شوید.
در ادامه این حکم آمده است: حقیقت آن است که علی رغم پیشرفت های شگرف و حرکت های ارزشمند سینمای ایران در سال های پس از انقلاب و تولیدات گرانسنگ آن، متاسفانه سینمای مختص انقلاب اسلامی با تمامی زوایای پیدا و پنهان پدیده "انقلاب اسلامی ایران" هم شان با استعدادها و پتانسیل های سینمای ایران رشد نکرده است که این خود بخشی از مظلومیت انقلاب اسلامی است.
به یاری خدا و با توان جنابعالی و شناختی که به ابعاد مختلف موضوع در شما سراغ دارم و با بهره گیری از توان اهالی فرهنگ و هنر، سینماگران، مدیران، کارشناسان و منتقدان و فیلمنامه نویسان عزیز سینمای ایران و با خدمت گرفتن از تجارب ارزشمند بنیاد سینمایی فارابی در برگزاری همایش ها و جشنواره های بزرگ سینمایی ، شاهد برگزاری باشکوه این جشنواره بدیع و ارمغان بزرگ آن یعنی به دست آوردن فیلمنامه های ارزشمند و وزین برای تولیدات آتی در حوزه سینمای انقلاب باشیم.
باشد که بخشی از مظلومیت انقلاب اسلامی ایران این پدیده بزرگ و منحصر به فرد قرون اخیر در ساحت هنر و سینما و با تلاش جمعی و استمداد از خداوند متعال و روح امام (ره) و شهدای عزیز زدوده شود.

 

 

کد خبر: 901    |    تاریخ و زمان انتشار: دوشنبه ، ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ، ۱۱:۳۷