امروز: يكشنبه 1398/07/28
×
بنیاد سینمایی فارابی در پیامی درگذشت دو عكاس «علیرضا سلطانی» و «وحید سهرابی» را تسلیت گفت


بنیاد سینمایی فارابی طی پیامی ‌درگذشت «علیرضا سلطانی» و «وحید سهرابی» از عکاسان مطبوعات را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومى بنیاد سینمایی فارابی در این پیام آمده است:
درگذشت «علیرضا سلطانی» و «وحید سهرابی» از عکاسان با تجربه و پیشکسوت مطبوعات که برای بسیاری از اهالی سینما نام آشنا هستند، موجب تألم و تأثر فراوان شد.
مرحوم «علیرضا سلطانی» عکاس پیشکسوت خبری و مطبوعات که سابقه چهار دهه عکاسی خبری داشت، عکاسی با اخلاق، متخصص و دلسوز بود و اغلب پشتیبان و حامی عکاسان بود و مرحوم «وحید سهرابی» نیز از عکاسان با تجربه مطبوعات و با اخلاق بود. بی‌شک فقدان ایشان ضایعه‌ای دردناک برای جامعه رسانه‌ای محسوب می‌شود.
فقدان اين عکاسان محترم را به خانواده داغدار ایشان و جامعه رسانه‌ای تسلیت می‌گویيم و از خداوند متعال‌ برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم.
بنياد سينمايى فارابى

«علیرضا سلطانی» سابقه همکاری با روزنامه ابرار و خبرگزاری موج و ایلنا را داشت صبح امروز جمعه 12 خرداد پس از تحمل یک دوره بیماری در بیمارستان دار فانی را وداع گفت. بسیاری از عکس‌های وی از مراسم‌های سیاسی فرهنگی و ورزشی هم اکنون به عنوان تاریخ تصویری استفاده می‌شود.
مراسم تشییع پیکر علیرضا سلطانی شنبه سیزدهم خرداد ماه ساعت ده صبح از مقابل  خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

«وحید سهرابی» نیز سابقه همکاری با خبرگزاری ایسنا در تهران و همدان را داشت، روز گذشته (چهارشنبه ۱۰ خرداد) در حادثه‌ای ناگهانی در همدان از دنیا رفت. این عکاس تجربی در سال ۸۹ برنده جایزه تصویر سال در بخش جوان شد.
کد: 190 | جمعه 12 خرداد 1396 ساعت 16:54
555
FCF News | جمعه 12 خرداد 1396 ساعت 16:54