امروز: سه شنبه 1398/11/01
×
همزمان با رونمایی از تیزر؛
برنامه اکران آثار «هفته فیلم ازدواج» اعلام شد/ جزئیات مراسم افتتاحیه

همزمان با رونمایی از تیزر، برنامه اکران ۵ فیلم شاخص در «هفته فیلم ازدواج» و جزئیات مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری این هفته فیلم، «هفته فیلم ازدواج» از روز جمعه ۱۱ مرداد ماه طی یک مراسم افتتاحیه با حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان، شهرداری تهران، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و مدیران و هنرمندان سینما در باغ کتاب تهران آغاز به کار می‌کند.

در این مراسم که راس ساعت 18 آغاز می‌شود، محمدمهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و رئيس ستاد هفته ملی ازدواج و اعظم کریمی مدير كل دفتر توسعه و برنامه‌ريزی اجتماعی و دبير ستاد هفته ملی ازدواج سخنرانی خواهند داشت و پوستر این رویداد سینمایی - اجتماعی نیز امضا خواهد شد.

پس از آن فیلم سینمایی «ازدواج به سبک ایرانی» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی زنده‌یاد علی معلم با حضور کارگردان، تعدادی از بازیگران، آذر معماریان و امید معلم اکران و با حضور امیر پوریا به‌عنوان منتقد و دکتر رضا محمدمهر به‌عنوان روانشناس حوزه خانواده تحلیل و بررسی می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده روز شنبه 12 مردادماه فیلم سینمایی «همسر» ساخته مهدی فخیم‌زاده، روز یکشنبه 13 مردادماه فیلم «نرگس» ساخته رخشان بنی‌اعتماد، روز دوشنبه 14 مردادماه فیلم «عروس» ساخته بهروز افخمی و روز سه‌شنبه 15 مرداد ماه فیلم سینمایی «در آرزوی ازدواج» ساخته اصغر هاشمی با حضور کارگردان، عوامل فیلم، یک منتقد سینما و یک روانشناس حوزه خانواده مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

«هفته فیلم ازدواج» برای اولين بار و به همت دبيرخانه ستاد ملى هفته ازدواج با همكارى اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و باغ كتاب تهران برگزار می‌شود.

این برنامه همزمان با هفته ازدواج از روز جمعه ۱۱ مرداد تا روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ در سالن شماره ۸ باغ کتاب برگزار خواهد شد.

حضور در این رویداد فرهنگی برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان برای رزرو بلیت به صورت رایگان می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

کد: 1879 | شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 10:36
119
FCF News | شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 10:36