امروز: جمعه 1398/09/15
×
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی پیشنهاد داد:
هزینه لغو برنامه‌های هفته فرهنگی صرف کودکان سیل‌زده شود

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: اصفهان یکی از پایگاه‌های فرهنگی مهم کشور، شهر دوستدار کودک و میزبان جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان است، بنابراین می‌تواند بخشی از هزینه برنامه‌های فرهنگی به کودکان سیل‌زده اختصاص یابد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، علیرضا تابش در گفت‌وگو با خبرگزاری ایمنا در خصوص لغو برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان اظهار کرد: استان خوزستان یکی از استان‌های معین است و با توجه به موقعیت بحرانی این استان تمام مردم کشور باید به خوزستان کمک کنند؛ اصفهان همیشه به ایثار و همدلی شهره بوده است و در این شرایط نیز تلاش خود را دو چندان کرده تا به خوزستان کمک کند.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با اشاره به لغو برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان برای همدلی با سیل‌زدگان خاطر نشان کرد: اصفهان یکی از پایگاه‌های فرهنگی مهم کشور، شهر دوستدار کودک و میزبان جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان است بنابراین می‌توان بخشی از هزینه برنامه‌های فرهنگی به کودکان سیل‌زده اختصاص یابد.

وی خاطرنشان کرد: کمک‌های بسیار زیادی به مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود اما مادران و کودکان که در معرض آسیب‌های بیشتری در این بلاهای طبیعی هستند نیاز به توجه دارند و مطمئن هستم مدیران فرهنگی شهر اصفهان به این نکته مهم توجه دارند و مسیر کمک به کودکان سیل‌زده را دنبال خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایمنا، 22 فروردین 1398

کد: 1737 | جمعه 23 فروردين 1398 ساعت 10:24
212
FCF News | جمعه 23 فروردين 1398 ساعت 10:24