امروز: شنبه 1398/11/05
×
دیدار پروانه‌ها با چهره‌های آشنایشان

جمعی از دست اندرکاران سینمای کودک و نوجوان و برنامه‌های تلویزیونی این گروه سنی در نخستین جشن «سیمرغ و پروانه‌ها» شرکت می‌کنند.

به گزارش ستاد خبری «سیمرغ و پروانه‌ها»، نادرسلیمانی، نعیمه نظام دوست مهیار مجیب، فرهاد بشارتی و عوامل فیلم سینمایی «لکنت» در اولین جشن ویژه برنامه «سیمرغ و پروانه‌ها» حضور می یابند و با کودکان و نوجوانان دیدار می‌کنند. این مراسم از ساعت ۹:۳۰ فردا(شنبه ۱۳ بهمن) در پردیس تماشا برگزار می‌شود و مجید قناد اجرای آن را برعهده دارد. در این سانس ۲۲۰ کودک کار به عنوان مهمان ویژه حضور خواهند داشت.

«لکنت» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی محمود فتوحی شاه آبادی اثر برگزیده سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان است.

ویژه برنامه «سیمرغ و پروانه‌ها» با نمایش ۵ فیلم منتخب کودک و نوجوان همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳ الی ۱۷ بهمن ماه در تهران و مراکز سایر استان ها در حال اجراست.

این ویژه برنامه با همراهی مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان، سازمان سینمایی، دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.

کد: 1651 | جمعه 12 بهمن 1397 ساعت 18:51
266
FCF News | جمعه 12 بهمن 1397 ساعت 18:51