امروز: شنبه 1398/10/28
×
برنامه نمایش فیلم‌های کودک و نوجوان «سیمرغ و پروانه‌ها» اعلام شد

برنامه نمایش فیلم‌های کودک و نوجوان در بخش «سیمرغ و پروانه‌ها» همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری سیمرغ و پروانه‌ها، نمایش پنج فیلم و انیمیشن سینمایی «لکنت» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی، «پاستاریونی» به کارگردانی سهیل موفق، «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی و «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر در سانس 9:30 صبح روزهای 13 الی 17 بهمن ماه ‌همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر دنبال می شود. همچنین یک ساعت پیش از نمایش این فیلم‌ها از ساعت 8:30 دقیقه سینماگران کودک و نوجوان و عوامل فیلم‌ها در قالب جشن 40 سالگی انقلاب به گپ و گفت با مخاطبان خود می‌پردازند.

همچنین روز شنبه 13 بهمن فیلم «لکنت»، یکشنبه 14 بهمن «پاستاریونی» ، دوشنبه 15 بهمن انیمیشن «بنیامین»، سه شنبه 16 بهمن فیلم «ضربه فنی»، چهارشنبه 17 بهمن انیمیشن «آخرین داستان» به ترتیب در پردیس های سینمایی تماشا، فرهنگ، ماندانا، باغ کتاب و آزادی از ساعت 10 در سانسی ویژه نمایش داده می‌شوند. همچنین در تهران سینماهای کوروش، راگا و شکوفه نیز به نمایش 5 فیلم سینمای کودک و نوجوان می‌پردازند.

در مراکز استان‌ها نیز یک سالن از سینماهای میزبان جشنواره فیلم فجر به نمایش فیلم‌های کودک و نوجوان اختصاص می یابد.

ویژه برنامه «سیمرغ و پروانه‌ها» با همراهی مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان، سازمان سینمایی، دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.

کد: 1640 | سه شنبه 09 بهمن 1397 ساعت 14:02
400
FCF News | سه شنبه 09 بهمن 1397 ساعت 14:02