امروز: چهارشنبه 1397/12/01
×
کارگردان فیلم سینمایی «ضربه فنی»:
کانون مرجع اصلی سینمای کودک است/ نیاز به تداوم اکران فیلم‌ها در مراکز مختلف

کارگردان فیلم سینمایی «ضربه فنی» که قرار است روز پنج‌شنبه ۱۹ مهر در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران شود، تداوم اکران فیلم‌های کودک در مراکز مختلف کانون در سراسر کشور را بسیار تأثیرگذار دانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، غلامرضا رمضانی کارگردان فیلم سینمایی «ضربه فنی» که در هفته ملی کودک در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران می‌شود، درباره تأثیرگذاری چنین فعالیت‌هایی بر سینمای کودک و نوجوان گفت: قطعا این‌گونه برنامه‌ها بسیار تأثیرگذار است. امیدوارم به این هفته بسنده نشود و فیلم‌های کودک و نوجوان در کتابخانه‌ها و مراکز مختلف کانون در سراسر کشور به صورت هفتگی اکران شوند.

وی با بیان این‌که با تغییرهایی که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایجاد شده به عملکرد مثبت و تأثیرگذار کانون در حوزه سینمای کودک و نوجوان خوش‌بین هستم، اظهار کرد: کانون با این روند می‌تواند جایگاه اصلی خود را به دست بیاورد زیرا پایگاه اصلی سینمای کودک و نوجوان، کانون است.

این کارگردان سینما در پایان سخنان خود تأکید کرد: من همیشه علاقه‌مند کانون هستم و ۴۰ سال است که با کانون مراوده دارم. کانون همیشه برای من موقر و متین بوده و جایگاه ویژه‌ای دارد.

رمضانی ادامه داد: هیچ‌وقت در مراوداتم با کانون به دنبال درآمدزایی نبوده‌ام بلکه تشخصی که کانون دارد برای من مهم است و این‌که مخاطبانش کودکان و نوجوانان هستند. این ضمانتی است برای سینمای ایران.

کد: 1454 | چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 19:22
110
FCF News | چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 19:22