امروز: شنبه 1399/03/17
×
مدرسه ملی سینمای ایران به میزبانی دانشگاه سوره تهران برگزار می‌کند؛
نخستین دوره «مدرسه تابستانی با محوریت فیلم‌سازی توریستی»

مدرسه ملی سینمای ایران در راستای اجرای طرح توانمندسازی و اشتغال‌پذیری دانشجویان سینما، نخستین کمپ فیلم‌سازی خود را از 20 مرداد لغایت 2 شهریور با میزبانی دانشگاه سوره برگزار می‌کند.

نخستین فصل از این مدرسه تابستانی با نظر به اهمیت توجه سینما در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی با محوریت «فیلم‌سازی توریستی» اجرا خواهد گردید. در طول این دورۀ دو هفته‌ای، دانشجویان با هدایت و مشاورۀ کارگردانان و سینماگران آشنا با این حوزه، فرآیند عملی تولید فیلم کوتاه خود از ایدۀ اولیه تا اثر نهایی را طی کرده و در پایان دوره نیز به نفرات برگزیده جوایزی به رسم یاد بود اهداء خواهد گردید. دانشجویان حاضر در این دوره بنا به مصوبۀ شورای مرکزی طرح توانمند‌سازی و پس از ارزیابی‌های صورت گرفته توسط دانشگاه‌های محل تحصیل، مجوز حضور در دوره را کسب نموده‌اند.

شایان ذکر است، طرح توانمندسازی و اشتغال‌پذیری دانشجویان سینما از جمله ماموریت‏‌های مهم و اصلی مدرسه ملی سینمای ایران محسوب می‌‏شود که از سال گذشته و پس از انعقاد تفاهمنامه همکاری با دانشگاه‏‌های تهران، هنر، تربیت مدرس، صدا و سیما، سوره و دانشگاه هنر اصفهان در دست اجرا است.

کد: 1269 | شنبه 23 تیر 1397 ساعت 17:10
538
FCF News | شنبه 23 تیر 1397 ساعت 17:10