امروز: جمعه 1399/03/16
×
آغاز به کار نسخه‌های جدید پایگاه‌های اطلاع‌رسانی برخط بنیاد سینمایی فارابی

همزمان با سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی از نسخه‌ بخش عربی و بازاریابی انگلیسی پرتال بنیاد سینمایی فارابی به منظور توسعه خدمات برون مرزی این مجموعه رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با تاکید بر رویکرد جهانی کردن محصولات فرهنگی این بنیاد خاطر نشان کرد: با توجه به تغییرات گسترده در تعاملات و بازرگانی آنلاین در جهان، بنیاد سینمایی فارابی اقدام به بازتولید و توسعه بخش برخط امور بین‌الملل کرد. تابش ضمن اعلام رونمایی از این ابزار مدرن به ضرورت بالا بردن سطح کیفیت ارائه محتوای فیلم‌های مطرح ایرانی در بازار جهانی و افزایش تعاملات جهانی با کمپانی‌ها و پخش‌کنندگان همه نقاط جهان در راستای توسعه فرهنگ ایرانی اسلامی اشاره کرد و افزایش مخاطب و حضور در جوامع جهانی و بالا بردن درآمدهای بین‌المللی را از اهداف ارائه این ابزار بر روی پرتال بنیاد فارابی نام برد.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در ادامه افزود: ارائه سرویس به شرکای تجاری بنیاد سینمایی فارابی در جهت تسریع و تسهیل در استفاده از فیلم‌های این بنیاد و اطلاع رسانی جشنواره‌های بین المللی ایران در جوامع دیگر از اهداف دیگر این ابزار می‌باشد.

استفاده از آخرین استانداردهای موجود، ایجاد سرویس ویژه همکاران بنیاد در کشورهای مختلف، تسهیل در روند ارسال نسخه‌های باکیفیت به صورت آنلاین برای پخش‌کنندگان طرف قرارداد، انتشار یاداشت‌ها و نقدهای منتقدین جهانی، آرشیو جامع و کامل بخشی از سرویس‌های موجود در این سامانه در نظر گرفته شده است.

علیرضا تابش در پایان با اشاره به آخرین جلسه هیأت امنا در سال گذشته گفت: از مصوبات جلسه هیأت امنا، راه اندازی نسخه عربی پایگاه اطلاع رسانی بنیاد سینمایی فارابی بود که به همین منظور این بخش نیز به پایگاه اطلاع رسانی بنیاد افزوده شد.

لازم به ذکر است نسخه بازاریابی بخش بین‌الملل این پرتال به آدرس en.fcf.ir، نسخه انگلیسی به آدرس press.fcf.ir و نسخه عربی به آدرس ar.fcf.ir در دسترس عموم مخاطبین قرار گرفته است.

کد: 1163 | پنجشنبه 30 فروردين 1397 ساعت 15:24
877
FCF News | پنجشنبه 30 فروردين 1397 ساعت 15:24