امروز: يكشنبه 1398/11/06
×
اکران فیلم‌های منتخب جشنواره جهانی فیلم فجر برای اعضای باشگاه

اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر می‌توانند تا ۱۱ اسفندماه در پردیس سینمایی چارسو به تماشای فیلم‌های منتخب این رویداد سینمایی بنشینند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی به نقل از ستاد خبری سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، جشنواره جهانی فیلم فجر هر ساله خدماتی ویژه را برای اعضای باشگاه خود در نظر می‌گیرد که به همین منظور تعدادی از فیلم‌های منتخب سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر اسفند ماه امسال به طور ویژه برای اعضای باشگاه به نمایش در می‌آید.

اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر می توانند با مراجعه به سایت www.Fajriff.com بخش باشگاه نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات اقدام کنند و سپس برای هماهنگی، طبق زمانبندی درج شده در جدول پخش فیلم به کانتر باشگاه جشنواره واقع در طبقه پنجم پردیس چارسو مراجعه کنند.

بر همین اساس سه شنبه ۸ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «دختر ناشناس» ساخته ژان-پی‌یر و لوک داردن از بلژیک و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «افتخار»، چهارشنبه ۹ اسفندماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فرانتز» به کارگردانی فرانسوا اوزون از فرانسه و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ فیلم سینمایی «اعترافات» ساخته روبرتو آندو از ایتالیا، پنجشنبه ۱۰ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «معلم» ساخته یان ژبیک تولید مشترک جمهوری اسلواکی و جمهوری چک و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فارغ التحصیلی» به کارگردانی کریستیان مونجیو و جمعه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «پساتصویر» ساخته آندره وایدا و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فرانتز» به نمایش درمی آید.

این فیلم‌ها از جمله آثار منتخب دوره‌های قبلی جشنواره هستند.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید است.

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

کد: 1050 | سه شنبه 08 اسفند 1396 ساعت 19:17
727
FCF News | سه شنبه 08 اسفند 1396 ساعت 19:17