امروز: شنبه 1399/03/17
×
اکران دانش‌آموزی با مجوز آموزش و پرورش؛
بازبینی «۲۳نفر» و «بازیوو» در شورای صدور پروانه حمایت از فیلم‌های سینمایی

جلسه شورای صدور پروانه حمایت از فیلم‌های سینمایی جهت اکران فیلم‌های ایرانی برای دانش‌آموزان با حضور اکثریت اعضای شورا، برای فیلم‌های «خداحافظ دختر شیرازی»، «بازیوو» و «۲۳ نفر» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی به نقل از معاونت فناوری آموزشی دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، جلسه شورای صدور پروانه حمایت از فیلم‌های سینمایی با حضور اکثریت اعضا که هر یک از نمایندگان معاونت‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش و فعالان حوزه سینمای کودک و نوجوان هستند؛ در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

بر اساس این خبر، در این جلسه فیلم‌های سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» به کارگردانی افشین هاشمی، «بازیوو» به کارگردانی امیرحسین قهرایی و «۲۳ نفر» به کارگردانی مهدی جعفری مورد بازبینی و ارزیابی قرار گرفتند.

شورای صدور پروانه حمایت از فیلم‌های سینمایی وزارت آموزش و پرورش در هر ماه یک یا دوبار تشکیل جلسه می‌دهد و فیلم‌های سینمایی را که بنابر درخواست تهیه‌کننده تقاضای اکران در مدارس و یا نوبت صبح سینماها را برای دانش‌آموزان داشته باشد، مورد بازبینی قرار می‌دهد.

بر اساس پروانه حمایتی که در این شورا برای فیلم‌های سینمایی صادر می‌شود دانش‌آموزان اجازه خواهند داشت فیلم‌های سینمایی مورد تأیید را در سینماها، کانون‌های فرهنگی و تربیتی و یا داخل مدرسه تماشا کنند.

کد: 2082 | چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 18:08
291
FCF News | چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 18:08