امروز: جمعه 1398/11/04
×
اکران یک ماهه «ضربه فنی» در 75 سالن نمایش فیلم کانون در سراسر کشور

فیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی از روز ۲۴ تیر در ۷۵ سالن کانون سراسر کشور برای نوجوانان و خانواده‌ها اکران خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فیلم «ضربه فنی» که یکی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۷ است به مدت یک ماه در این سالن‌ها در قالب طرح «کانون نمایش» به روی پرده می‌رود.

این فیلم که تولید مشترک بنیاد سینمایی فارابی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، در سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان توانسته است سه جایزه پروانه زرین هیات داوران کودکان و نوجوانان برای فیلم نوجوان (در بخش آثار مسابقه‌ای سینمای کودکان و نوجوان ایران)، پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه و بهترین فیلم نوجوان (در بخش سینمای ایران) را به خود اختصاص دهد. همچنین این فیلم نامزد دریافت جایزه بخش مسابقه چهل ‌و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم جیفونی ایتالیا نیز شده است.

فیلم «ضربه فنی» درباره سه نوجوان است که هر کدام از راهی به دنبال قهرمانی در یک جام معتبر هستند اما همیشه قهرمان آن کسی نیست که برنده می‌شود!

در این فیلم نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا نقش‌آفرینی می‌کنند.

همچنین سپهراد فرزامی، سیاوش اسدپور، علی ملکیان، حسین لطفی، متین جان‌جانه، محمدامین مرادی، پوریا ایمانی و هستی فرامرزی بازیگران نوجوان این فیلم هستند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چند سالی است که با تجهیز و فعال کردن سالن‌های مراکز کانون در قالب طرح «کانون نمایش» فیلم‌های خود را برای کودکان و نوجوانان سراسر کشور به نمایش می‌گذارد.

برچسب‌ها:
کد: 1845 | سه شنبه 18 تیر 1398 ساعت 10:03
191
FCF News | سه شنبه 18 تیر 1398 ساعت 10:03