امروز: چهارشنبه 1397/12/29
×
نمایش فیلم ايراني «رُخ دیوانه» در حیدرآباد

فیلم سینمایی «رُخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی در خانه فرهنگ جمهوري اسلامي ایران در حیدرآباد پاكستان به نمایش گذاشته شد.

به گزارش اداره‌كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، در ادامه برگزاري روزهای فیلم ایران در پاكستان، فیلم سینمایی «رُخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی با حضور علاقمندان به فرهنگ، هنر و سینمای ایران در خانه فرهنگ جمهوري اسلامي ایران در حیدرآباد پاكستان به نمایش گذاشته شد.

احمد عبداله‌پور، وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ ایران در حیدرآباد سند در اين مراسم، گفت: فیلم سینمایی «رُخ دیوانه» روایتگر قصه‌ زندگی شش جوان است که در فیس‌بوک با هم ارتباط برقرار می‌کنند و این ارتباط مجازی به یک قرار واقعی منجر می‌شود.

وي ادامه داد: یکی از بزرگترین ویژگی‌های رُخ دیوانه این است که به مناسبات نسل جدید می‌پردازد و با یک نگاه اجتماعی و کارشناسانه روابط میان آن‌ها را تحلیل کرده و خیلی آرام از خطوط قرمز عبور می‌کند.

عبداله‌پور علت اصلی استقبال و اعلام رضایت علاقمندان پاکستانی از این فیلم را پرداختن به موضوعات روز جوانان و دوبله آن به زبان اردو دانست و ابراز امیدواری كرد برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان پاکستانی با فراهم شدن شرایط و امکانات لازم، فیلم‌های ایرانی بیشتری در پاکستان به نمایش گذاشته شود.

کد: 1078 | دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت 13:35
505
FCF News | دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت 13:35