امروز: جمعه 1398/09/15
×
علیرضا رضاداد در پیام تسلیتی نوشت
آثار به جامانده از وحید نصیریان یادش را محفوظ نگه خواهد داشت


علیرضا رضاداد در متن پیامی از زنده یاد وحید نصیریان گفت و بیان کرد که آثار به جامانده از وحید نصیریان نام و یاد او را محفوظ نگه خواهد داشت.

به گزارش ستاد ارتباطات جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا رضاداد دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان متن پیامی برای درگذشت وحید نصیریان هنرمند انیماتور کشور نگاشته که در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده است.

این متن را در زیر می خوانید:

هوالباقی

درگذشت هنرمند ارزشمند، خالق تصاویری ماندگار و از فعالان و اثرگذاران در هنر انیمیشن ایران را تسلیت می گویم.

اسباب تاسف است که عزیزی را از دست دادیم  که در سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در بخش آثار پویانمایی افتخار همکاری با ایشان را به عنوان داور داشتیم و از نظرات ارزشمندشان بهره مند شدیم.

به خانواده محترم ایشان و جامعه انیمیشن ایران و همه هنرمندان تسلیت می گویم و برای آن هنرمند گرامی  آرامش ابدی و برای بازماندگان شکیبایی از درگاه ایزد منان خواستارم.

بی شک آثار به جا مانده از این هنرمند گرامی که از ارزشمندترین آثار انیمیشن ایران به شمار می رود و در جشنواره های گوناگون ملی و بین المللی موجب سرافرازی هنر و هنرمند ایرانی گردیده است، همیشه یاد و نام او را در خاطره‌ها محفوظ خواهد داشت و در مسیر رشد و تعالی این هنر جاودانه خواهد نمود.

برای مرحوم وحید نصیریان علو درجات و برای همه همراهان و یاران او صبر و اجر مسئلت می نمایم.

علیرضا رضاداد
کد: 481 | شنبه 07 مرداد 1396 ساعت 11:23
1235
FCF News | شنبه 07 مرداد 1396 ساعت 11:23