امروز: چهارشنبه 1397/12/29
×
به دلیل استقبال کودکان، نوجوانان و خانواده های اصفهانی؛
نمایش های جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان یک روز دیگر تمدید شد


معاون برنامه ریزی و پشتیبانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان، از تمدید نمایش های این رویداد سینمایی تا یک روز دیگر خبر داد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ به دنبال استقبال چشمگیر مخاطبان، شهروندان و کودکان و نوجوانان اصفهانی از فیلم های سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، نمایش این آثار تا جمعه- ۱۶ تیر- تمدید شد.

عزت الله علیزاده معاون برنامه ریزی و پشتیبانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان ضمن اعلام این خبر گفت: امسال با استقبال زیادی از طرف مخاطبان جشنواره رو به رو بودیم. تقریبا ظرفیت تمامی سالن های سینماهای نمایش دهنده تکمیل و برای برخی از فیلم ها نیز سانس فوق العاده در چند نوبت در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به دلیل این استقبال بیش از اندازه و لطف و حمایتی که مردم و شهروندان اصفهانی به این دوره از جشنواره نشان داده اند و همچنین به خاطر کودکان به عنوان مخاطبان اصلی این رویداد، جشنواره  فیلم کودک و نوجوان یک روز دیگر نیز ادامه می یابد. بدین ترتیب سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان تا ۱۶ تیر ماه میزبان علاقه مندان فیلم های کودکان و نوجوانان است.

گفتنی است سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان طبق زمان اعلام شده روز پنجشنبه ۱۵ تیر ماه با برگزاری آیین اختتامیه به کار خود پایان می دهد.

همچنین برنامه نمایش فیلم ها در روز تمدید شده نیز به زودی اعلام می شود.

کد: 414 | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 18:59
312
FCF News | سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 18:59