امروز: سه شنبه 1398/01/06
×
نسترن های وحشی در میان ازدحام مخاطبان به چهارباغ رسید


جدیدترین اثر رهبر قنبری در پردیس سینمایی چهارباغ به نمایش عمومی رسید.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان، در آخرین سانس چهارمین شب سی امین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوان در پردیس سینمایی چهارباغ سه فیلم سینمای کشور با حضور رضا فیاض بازیگر پیشکسوت ژانر کودک برگزار شد.

فیلم «دوئل» به مدت ۳ دقیقه ساخت سید محمدرضا خردمندان، «پیژامه راه راه پدر را باد برد» به مدت ۱۸ دقیقه از محمد صادقی و «نسترن های وحشی» به مد ۸۲ دقیقه کاری از رهبر قنبری در این سانس نمایش داده شد.

محمد صادقی کارگردان «پیژامه راه راه پدر را باد برد» با اظهار خوشنودی از حضور در جشنواره فیلم در اصفهان اظهار داشت: این سومین بار است که فیلم من در جشنواره حضور پیدا می کند، به نظر فیلم کودک حتما برای کودک است و امکان دارد سال آینده با فیلمی به نام «کفگیر» مرا در جشنواره ببینید.

از عوامل فیلم نسترن های رهبر قنبری، نگین غفاری و پدرام پور عباسی حضور داشتند.

نگین غفاری خطاب به کودکان گفت: به هر چیزی نخندید و سعی کنید تا از آنچه می بینید لذت ببرید، من وقتی که فیلمنامه را خواندم و موضوع اجتماعی آن را دیدم اصرار داشتم که در آن بازی کنم.

قنبری کارگردان نسترن های وحشی در مورد فیلم «پیژامه راه راه پدر را باد برد» بیان کرد: فیلم صادقی را دوست دارم و افتخار داشتم جایزه آنرا چندی پیش امضا کردم.

وی نیز خطاب به کودکان گفت: بیایید تنها در سینما نخندیم ، می توان از سینما آموخت.

کد: 337 | دوشنبه 12 تیر 1396 ساعت 23:46
197
FCF News | دوشنبه 12 تیر 1396 ساعت 23:46