امروز: يكشنبه 1398/05/27
×
اسامی پذیرفته‌شدگان در سومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان اعلام شد

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اسامی پذیرفته‌شدگان سومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در دو بخش «ایده» و «فیلم» اعلام شد.

در این دوره از جشنواره در مجموع 346 ایده و 189 فیلم در سومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ثبت‌نام کردند. از تعداد کل ایده‌های ثبت نام شده در سایت، 196 اثر متعلق به دختران و 150 اثر متعلق به پسران بود. همچنین از میان فیلم‌های ثبت‌نام شده نیز 8 اثر متعلق به پسران و 7 فیلم به نام دختران به ثبت رسیده است.

همچنین از میان ایده‌های راه یافته به سومین المپیاد فیلمسازی 20 اثر متعلق به دختران بود و 20 اثر نیز از سوی پسران نوجوان ارائه شده بود که در این مرحله پذیرفته شدند.

ایده‌های راه يافته به بخش مسابقه سومین المپیاد فیلمسازی به شرح ذیل‌اند:

1. «نارنجی پوش کوچولو»، اراد شجاعی از خمینی شهر

2. «توفیق»، ارین شجاعی از خمینی شهر

3. «توپ»، امین سر میلی از ملایر

4. «یک تکه مداد»، امین یونسی از اراک

5. «قاب عکس مادر»، اهورا خیری اورند از آبادان

6. «من و پارلو»، پارسا محمدی از زنجان

7. «قضاوت عجولانه»، پرنیا قانونی از اصفهان

8. «من و دوستم رضا»، پرهام گلمیرزائی از تویسرکان

9. «شیر کاکائو مریخی»، آنیسا تاژ از تهران

10. «سوختگی آنلاین»، ترنم لون آمیز از لاهیجان

11. «خنده مادر»، حدیث دهباشی از خمینی شهر

12. «خانواده من آتش نشانی»، حنانه مرادیان از اصفهان

13. «دختر و سیل»، رکسانا رسولی جزی از اصفهان

14. «چه اشکالی دارد»، ریحانه اعرابی و زهرا هاشمی از آباده

15. «شب تولدم»، ریحانه حسین زاده از خمینی شهر

16. «خانه پلاستیکی»، ساره فیضی دیزگاه از تالش

17. «مادرم دوستت دارم، شیوه کبک بودن»، ساینا آذرفر از مشهد

18. «ماسک»، سیده ریحانه سادات از یاسوج

19. «رویای جدید»، فاطمه اصلاحی از ملایر

20. «نقش گلیم»، کیانا صابر از تالش

21. «آفرینش هستی»، متینا اکبرزاده از تهران

22. «گاهی باید دروغ گفت»، مرضیه اسمعیلی از تهران

23. «جدول ایران»، مریم رمضانی از همدان

24. «دو دوست»، فروزان ذاکر از ملایر

25. «سکوت!»، مهتاب دهباشی از خمینی شهر

26. «آرزوهای کاهی»، مهدیه براتی از آباده

27. «ریل»، مهزیار حسینی تبار از ملایر

28. «کودک و نوجوان»، نگار خانی از اصفهان

29. «مهربانی»، نیوشا اصغری از نهاوند

30. «قصه ساز»، هستی جعفرپور از بندرعباس

31. «مسیر و حیات»، سید متین احمدی از خمینی شهر

32. «گیلاس»، عطا‌الله صیادی از تهران

33. «رسیدن»، علیرضا فتحی از همدان

34. «ماهی قرمز»، کسرا علیزاده از اردبیل

35. «چشم ماهی»، مازیار جورکش از خمینی شهر

36. «پرچم ایران»، مانی فدایی از اصفهان

37. «رخنه خیال به واقعیت»، محمد متین کرمی از تبریز

38. «تلنگر»، محمد مهدی محمدی از نجف آباد

39. «آدم برفی»، مهدی حاتمیان از یزد

40. «مهران بهترین دوست من»، هادی کریمی از یزد

همچنین پذیرفته‌شدگان در بخش ایده به تفکیک استان نیز به این شرح‌اند: آبادان 1 نفر، آباده 2 نفر، اراک 1 نفر ، اردبیل 1 نفر، یزد 2 نفر، اصفهان 7 نفر، تبریز 1 نفر، تهران 4 نفر، تویسرکان 1 نفر، خمینی شهر 5 نفر، زنجان 1 نفر ، بندرعباس 1 نفر، لاهیجان 1 نفر، مشهد 1 نفر، ملایر 6 نفر، نجف آباد 1 نفر، نهاوند 1 نفر، تالش 2 نفر، یاسوج 1 نفر.

در بخش فیلم نیز فیلم‌های راه یافته به سومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان به شرح ذیل است:

1.«آقای کارگردان» به کارگردانی کارن میرآقا و تهیه‌کنندگی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از تهران

2.«جوانه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بیتا حقیقی از همدان

3.«هیبت‌لو» به کارگردانی انسیه اسدی شورباخورلو و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از آباده

4.«مدرسه می نی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدامین محمدپور از تبریز

5.«گذر زمان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدامین فیروزه ئ از تبریز

6.«پروانگی» به کارگردانی معصومه توتاخانه و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر مراغه از مراغه

7.«چمدان» به کارگردانی نرگس فضیلتی و تهیه‌کنندگی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان از میبد

8.«بچوگ» به کارگردانی عارفه جعفری و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از میبد

9.«کاشی سازی هفت رنگ» به کارگردانی امیرعلی چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی آرین چیت‌ساز و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از خمینی‌شهر

10.«من» به کارگردانی کارن جمال امیدی و تهیه‌کنندگی نواب محمودی از لاهیجان

11.«طغیان» به کارگردانی ماژان کیمیایی اسدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از همدان

12.«دخت و لور» به کارگردانی فاطمه زاهدانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از بندرعباس

13.«آتنا» به کارگردانی ثمین عالی‌زاده و تهیه‌کنندگی حمیدرضا عالی‌زاده از بندرعباس

14.«مرد خمیری (تولد) به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پارسا محمدی از زنجان

15.«در جستجوی زندگی» به کارگردانی ایلیا رمضانی و تهیه‌کنندگی هاله چهله‌زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از بوشهر

16.«عاقبت ساده لوحی» به کارگردانی کیارش گلشاهی و تهیه‌کنندگی کارگاه انیمیشن از تهران

تعداد نفرات پذیرفته‌ در بخش فیلم نیز به تفکیک استان در ادامه می‌آید: تهران 2 نفر، همدان 2 نفر، آباده 1 نفر، تبریز 2 نفر، مراغه 1 نفر، یزد 2 نفر، خمینی‌شهر 1 نفر، لاهیجان 1 نفر، بندر عباس 2 نفر، زنجان 1 نفر، بوشهر 1 نفر.

سومین دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان، 26 تا 30 مرداد و دو روز زودتر از جشنواره سی و دوم در اصفهان برگزار خواهد شد، سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.

کد: 1891 | چهارشنبه 16 مرداد 1398 ساعت 13:32
60
FCF News | چهارشنبه 16 مرداد 1398 ساعت 13:32

پربازدیدترین برچسب‌ها