امروز: سه شنبه 1399/03/13
×
طى احكامى از سوى دبير سى و دومين جشنواره فيلم كودك؛
اعضاء شوراى برنامه ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى معرفى شدند

عليرضا تابش طى احكامى اعضاء شوراى برنامه ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى نوجوانان را منصوب كرد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانى سى و دومين جشنواره بين‌المللى فيلم‌هاى كودكان و نوجوانان، عليرضا تابش دبير اين دوره از جشنواره طى احكامى جداگانه ٦ عضو شوراى برنامه‌ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى نوجوانان را برگزيد.

بنا بر اين احكام سعید پوراسماعیلی، وحید گلستان، داود ضامنی، محمدرضا کریمی صارمی، سهیلا عسکری و حسین شیخ‌الاسلامی به عنوان اعضاء شوراى برنامه‌ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى نوجوانان معرفى شدند.

در متن حكم عليرضا تابش، دبير جشنواره آمده؛

«نظر به سوابق، تجربیات و تخصص سرکارعالی/جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «عضو شورای برنامه ریزی محتوایی» سومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب می شوید.

این المپیاد رویداد مهمی است که علاوه بر شناسایی، کشف و پرورش تعدادی از نوجوانان خلاق و علاقه مند به سینما در کشور، زمینه انتقال تجربه و ارائه آموزش های کاربردی به آنها را فراهم کرده و بستر رویش نسل جدیدی از فیلمسازان آینده کشور را فراهم خواهد کرد.

امید است با توجه به مراتب تعهد و سوابقی که در این حوزه از سرکارعالی/جنابعالی بر جای مانده است و با بهره گیری از دانش تخصصی و توانمندی های موجود، گام های موثری در مسیر رشد و اعتلای سینمای کودک و نوجوان در ایران برداشته و در انجام وظایف محوله مشمول عنایت حضرت حق باشید.»

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.

کد: 1880 | شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 12:58
261
FCF News | شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 12:58