امروز: پنجشنبه 1397/12/02
×
سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان:
مهلت ارسال فیلمنامه‌های اقتباسی از کتاب‌های حوزه هنری تمدید شد


مهلت ارسال آثار برای شرکت در مسابقه فیلمنامه‌های اقتباسی از کتاب‌های حوزه هنری تا 17 خردادماه تمدید شد و علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا این تاریخ به دبیرخانه ارسال کنند.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از سه فیلمنامه برتر بخش اقتباسی در دو گروه «حرفه‌ای» و «اندیشه های نو» که در هفتمین جشنواره مسابقه فیلمنامه‌نویسی کودکان و نوجوانان شرکت کرده و از کتاب‌های حوزه هنری اقتباس شده باشند، تقدیر خواهد کرد.
تمام فیلمنامه‌ها توسط داوران حوزه هنری مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و بر این اساس در آيين اختتاميه جشنواره، به نویسندگانی که از سه کتاب «بچه های کارون» نوشته احمد دهقان، «زمانی برای بزرگ شدن» نوشته محسن مومنی و «قصه های سبلان» نوشته محمدرضا بایرامی فیلمنامه اقتباسی بنویسند، سه جایزه اول تا سوم به ترتیب با مبالغ ٨٠، ٥٠ و ٣٠ میلیون ريال اهدا خواهد شد.
همچنین به تمام کسانی که از کتاب های انتشارات سوره مهر، جهت اقتباس برای نگارش فیلمنامه استفاده و در این جشنواره شرکت کرده‌اند، مبلغ ٢ميليون ريال بن خرید کتاب اهدا خواهد شد.
شايان ذکر است نویسندگان باید آثار خود را در ٣ نسخه مکتوب تا ساعت ١٦ دهم خرداد، به دفتر بخش مسابقه فیلمنامه نویسی به آدرس خیابان جمهوری، خیابان حافظ جنوبی، کوچه کامران صالح، پلاک ١٤، طبقه دوم ارسال کنند.
سى امين جشنواره بين المللى فيلم هاى كودكان و نوجوانان از ٩ تا ١٥ تير در اصفهان برگزار خواهد شد.
کد: 167 | چهارشنبه 03 خرداد 1396 ساعت 14:26
484
FCF News | چهارشنبه 03 خرداد 1396 ساعت 14:26