امروز: شنبه 1398/10/28
×
غلامرضا رمضانی:
نشاط مهمترین اتفاق جشنواره سی و یکم بود/ارتقای جشنواره نسبت به دوره سی‌ام

غلامرضا رمضانی تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی «ضربه فنی» معقتد است سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، موج نشاط را در شهر اصفهان و سراسر ایران پراکنده کرد و اطلاع رسانی و انتشار اخبار در این دوره نسبت به دوره قبل پیشرفت داشت.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، غلامرضا رمضانی کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «ضربه فنی» که جوایز متعددی را در بخش های مختلف از آن خود کرد، گفت: حشنواره سی و یکم در بخش های مختلف بسیار عالی پیش رفت و همه چیز خوشبختانه در جای خود بود و می توانیم بگوییم یک جشنواره خوب برگزار شده است.

وی افزود: در این دوره رشد کمی و کیفی فیلم‌ها بارز بود و اتفاقات خوبی در سینمای کودک و نوجوان رقم خورد و خوشحالم که این جشنواره چنین نتایجی را به دنبال داشته است.

این کارگردان با اشاره به این که افزایش نشاط اجتماعی مهم ترین هدف سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بود، خاطر نشان کرد: می توان گفت نشاط مهمترین اتفاق جشنواره سی و یکم بود. چیزی که جشنواره های قبلی کم داشتند، امسال در طول جشنواره موج می زد و به نحو بارزی وجود داشت.

رمضانی همچنین تصریح کرد: اطلاع رسانی و انتشار اخبار جشنواره در بخش ستاد خبری نیز نسبت به گذشته بهتر بود هرچند که بازهم می تواند بهتر شود.

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد 8 تا 14 شهریور ماه در شهر اصفهان برگزار شد.

برچسب‌ها:
کد: 1407 | شنبه 17 شهریور 1397 ساعت 14:08
504
FCF News | شنبه 17 شهریور 1397 ساعت 14:08