امروز: سه شنبه 1399/03/13
×
پیام محمدمهدی حیدریان به سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان:
دستانِ نسل سازنده كشور با همتي از جنس هنر در آمیخته است

رئیس سازمان سینمایی در آستانه برگزاری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با انتشار پیامی گسترش جشنواره از كلان شهر اصفهان به سراسر كشور را، از جمله رویکردهای ارزشمند سی و یکمین دوره دانست.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، محمدمهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی سمعی و بصری به مناسبت این رویداد بین‌المللی سینمای کودک را عامل سازندگی کشور از جنس هنر دانست و در پیام خود به سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نوشت:

«سي و يكمين بار است كه دستانِ نسل سازنده كشور را با همتي از جنس هنر در مي آميزيم تا دنياي پيشرو، با نشاطي كودكانه در قالب فيلم قضاوت شود.

با طراحي راهبردهاي نوين و گام هاي برداشته شده، چهارمين دهه از جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجانان را بر پايه شخصيت هاي كودكانه بنا خواهیم کرد تا با تكيه بر ستون هاي اعتقادي و ارزش هاي ملي كشورمان، مرز دانش و تكنولوژي را از نگاه‌هاي تيزبين فرزندانمان به تصوير كشانيم.

بانيان هنر و انديشه، متعهدند ديدگاه بزرگ مَنشانه نسل كوچكمان را متکی بر فناوري دگرگون شده به تصوير كشيده، و قدرت انتخاب، تصميم گيري و اراده را در فرزندان سرزمينمان ایجاد کنند.

گسترش جشنواره از كلان شهر اصفهان به سراسر كشور، از جمله رویکردهای ارزشمند اين دوره است.

سینمای کودک امیدوار است نسل آینده متاثر از آرمان هاي ايراني را پرورش داده و اميد را خلق کند.»

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.

کد: 1376 | پنجشنبه 08 شهریور 1397 ساعت 01:11
639
FCF News | پنجشنبه 08 شهریور 1397 ساعت 01:11