امروز: شنبه 1398/07/27
×
اعلام اسامی نمایندگان سینمای ایران در رقابت بخش بین الملل جشنواره

تعداد ۱۰ فیلم از ایران در بخش های فیلم های سینمایی، کوتاه داستانی، کوتاه پویانمایی بین الملل سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با آثار غیرایرانی رقابت می کنند.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی، «لکنت» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی محمود فتوحی شاه آبادی، «آهوی پیشونی سفید ۲» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی سید جواد هاشمی در بخش فیلم های سینمایی بین الملل سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با سایر فیلم های بین الملل این بخش به رقابت می پردازند.

فیلم بلند پویانمایی «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر نیز با دیگر آثار بلند پویانمایی بین الملل جشنواره رقابت می کند.

همچنین در بخش فیلم های کوتاه داستانی فیلم های «باز هم سکوت» به کارگردانی و تهیه کنندگی راضیه سراجی«مونالیزا» به کارگردانی عباس عمرانی بیدی و تهیه کنندگی حجت شمس، «مثل بچه آدم» به کارگردانی آرین وزیردفتری و تهیه کنندگی مجید برزگر از ایران با آثار غیرایرانی ارزیابی می شوند.

«بدو رستم بدو» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین ملایمی،«گرگم و گله می‌برم» به کارگردانی امیرهوشنگ معین، «یکی بود یکی نبود» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهین جواهریان نیز عناوین فیلم هایی است که در بخش فیلم های کوتاه پویانمایی بین الملل با سایر آثار دیده و داوری خواهند شد.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.

کد: 1370 | سه شنبه 06 شهریور 1397 ساعت 19:15
327
FCF News | سه شنبه 06 شهریور 1397 ساعت 19:15