امروز: شنبه 1398/07/27
×
ادای احترام مدیران شهری و عوامل جشنواره به شهدای نوجوان؛
شهردار اصفهان: این آغاز معنوی می تواند انگيزه بخش نوجوانان جشنواره باشد

شهردار اصفهان و جمعی از مدیران شهری، همراه با عوامل اجرایی و هنرمندان در آیین افتتاحیه معنوی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان حضور یافته و با حضور در گلستان شهدا به شهدای نوجوان ۸ سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، شهردار اصفهان گفت: همانطور که شهدا پای کشور ایستادند ما هم پای شهدا خواهیم ایستاد و از ارزش های کشور دفاع خواهیم کرد.

قدرت الله نوروزی در آیین افتتاحیه معنوی این جشنواره در گلستان شهدای اصفهان، اظهار کرد: امروز به گلزار شهدا آمده‌ایم تا با شهيداني که همه هستي خود را در راه دفاع از ارزش‌ها از دست‌داده‌اند پيماني دوباره بسته و بگوییم همانطور که شما پای کشورتان ایستادید ما هم پای شما ایستاده ایم.

وی افزود: اکثر شهدايي که اينجا آرمیده‌اند سنيني بين چهارده ‌تا هيجده سال دارند، اين شهدا نه‌تنها جان خود را تقديم بلکه از تماميت ارضي و ارزش‌های انقلاب اسلامي ايران دفاع کردند.

شهردار اصفهان ادامه داد: من ميدانم شما جوانان و نوجوانانی که اينجا حضور داريد، همراه اين شهيدان خواهيد شد و براي حفظ اين آرمان‌ها تلاش خواهيد کرد.

نوروزي خاطرنشان کرد: من اميدوارم ديدار با شهدا در روز افتتاحيه معنوي اين جشنواره بزرگ، براي شما فضايي معنوي ايجاد کند و با ياد شهدا و انگیزه‌ای بيشتر برای تلاش‌هایتان داشته باشید.

همچنین عادل دهدشتی قائم مقام مدیر اجرایی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان اظهار کرد: امیدواریم به برکت حضور در گلستان شهدا و رخصت گرفتن از شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بتوانیم جشنواره ای پربار را با کمترین مشکل و بیشترین نظم شاهد باشیم.

وی افزود: در دهه ۶۰ جنگ و جبهه با ادوات بود، اما امروز دشمن جبهه فرهنگی کشور را هدف قرار داده است و امیدواریم با استفاده از تجربیات گذشته و اجازه از افرادی که امنیت امروز کشور را مدیون آنها هستیم جشنواره ای خوب برپا کنیم.

دهدشتی اضافه کرد: کودکان و نوجوانان امروز، با مفهوم ایثار آشنا شدند تا بتوانند با الگو قرار دادن شهدا محکم و موفق عمل کنند.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.

کد: 1353 | شنبه 03 شهریور 1397 ساعت 18:39
394
FCF News | شنبه 03 شهریور 1397 ساعت 18:39