امروز: چهارشنبه 1398/11/02
×
اهداي جايزه زاون قوكاسيان براي نخستين بار در جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان

دبير اجرایی سي و يكمين جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان از طراحي و اهداي جایزه زاون قوکاسیان، براي اولين بار در اين جشنواره خبر داد.

به گزارش ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، دكتر محمد عيدي در اينباره اظهار داشت: به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان و با موافقت شورای عالی جشنواره این جایزه با هدف تجلیل از مقام شامخ پژوهشگر، منتقد و هنرمند فقید عرصه سينما زاون قوکاسیان در نظر گرفته شد تا علاوه بر پر رنگ تر شدن نقش هنرمندان اصفهانی در این جشنواره، فرصتي براي تجليل از اين هنرمند محبوب فراهم شود.

وي ادامه داد: این جایزه در آیین نامه جشنواره نیز به تصویب رسیده و به آثاری تعلق خواهد گرفت که توسط ۱۵ نفر از هنرمندان و سینماگران اصفهانی ارزيابي، بررسی و حائز رتبه شوند.

گفتني است فرزان معظم، غلامرضا مهیمن، غلامرضا آب‌آب، محمد طباطبایی، مجید زهتاب، علی خدایی، علی مفضلی، محمد علی نجفی، امرالله احمدجو، احسان مشکلانی، سیاوش گلشیری، اکبر دباغیان، محسن مزدبران، اکبر خامین و عطیه سلطانی ۱۵ نفر از هنرمندان اصفهانی هستند که شورای سیاست گذاری جایزه زاون قوکاسیان را بر عهده دارند.

کد: 1317 | چهارشنبه 17 مرداد 1397 ساعت 10:33
543
FCF News | چهارشنبه 17 مرداد 1397 ساعت 10:33