امروز: شنبه 1398/10/28
×
بازدید رضاداد از پردیس سینمایی مجتمع تجاری، فرهنگی و گردشگری سیتی سنتر اصفهان

علیرضا رضاداد مشاور عالی سازمان سینمایی و دبیر سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از «پردیس سینمایی مجتمع سیتی سنتر اصفهان» بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در این بازدید علیرضا رضاداد در جریان مراحل مختلف آماده‌سازی‌های فنی و برنامه پیوستن ظرفیت‌های نمایشی این پردیس به جمع سامانه نمایش فیلم‌های سینمایی کشور قرار گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به ظرفیت‌های مطلوب و استاندارد نمایش این پردیس و گنجایش هزار نفری با دارا بودن پنج سالن مدرن و مجهز به استانداردهای روز دنیا، یکی از مراکز نمایش فیلم در ۳۱ امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان خواهد بود.

رضاداد ضمن تبریک افتتاح این مجموعه به شهروندان اصفهانی، از زحمات دست‌اندرکاران احداث این پردیس و مجتمع تشکر کرد و گفت: از ویژگی‌های این پردیس غلبه وجه فرهنگی، گردشگری و هنری آن بر جنبه‌های تجاری و اقتصادی آن است.

شایان ذکر است؛ پردیس سینمایی مجتمع سیتی سنتر نخستین و بزرگ‌ترین مرکز تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری کشور بعد از انقلاب اسلامی در اصفهان است که به عنوان چهارمین مرکز خرید بزرگ دنیا نیز محسوب می‌شود. این مرکز در مجموع 7 طبقه و مجتمع تفریحی و سینمایی آن در 2 طبقه دارای 10 سالن سینما، سالن‌های بازی کودکان و بازی‌هاي کامپیوتری، شهر اسباب بازی‌ها و... است.

کد: 1243 | جمعه 08 تیر 1397 ساعت 16:48
622
FCF News | جمعه 08 تیر 1397 ساعت 16:48