فاروق گوون، مدیر شبکه پخش تی آر تی بیان کرد:

برای همکاری بیشتر با فیلمسازان ایرانی به جشنواره آمدم

برای همکاری بیشتر با فیلمسازان ایرانی به جشنواره آمدم

فاروق گوون مدیر شبکه پخش کننده سینمایی تی آر تی از تلاش برای یافتن سینماگران و فیلمسازان ایرانی برای همکاری با این شبکه در ترکیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فاروق گوون مدیر شبکه پخش کننده سینمایی تی آر تی در ترکیه با حضور در غرفه فارابی در بخش بازار بین الملل چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر درباره سابقه حضور خود در ایران گفت: نخستین باری است که من به ایران سفر و در جشنواره فیلم فجر شرکت می کنم.

وی درباره شناختش نسبت به سینما و هنرمندان ایرانی بیان کرد: سینمای ایران بسیار شناخته شده است و کارگردان ها و تهیه کننده های خیلی معروفی دارد که  مجید مجیدی و اصغر فرهادی دو نفر از معروف ترین آن ها  بوده که در ترکیه  شناخته شده و مورد تحسین هستند. 

مدیر شبکه پخش کننده سینمایی تی آر تی ادامه داد: من فیلم‌های اصغر فرهادی و به خصوص «جدایی نادر از سیمین» و «قهرمان» را خیلی دوست داشتم.

فاروق گوون در خاتمه سخنانش گفت: دلیل حضورمن در جشنواره بر پایه دعوتی است که بعمل آمده  و ما یک نشست تخصصی خوبی در جشنواره داریم. قصد من نیز این است که بتوانم کارگردان ها و سینماگرهای ایرانی را برای همکاری بیشتر در زمینه فیلمسازی با ترکیه پیدا کنم./

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->