دومین تیزر «دسته دختران» رونمایی شد/ هفته نیم‌بهای «دسته‌دختران» به مناسبت روز دختر

دومین تیزر «دسته دختران» رونمایی شد/ هفته نیم‌بهای «دسته‌دختران» به مناسبت روز دختر
با گذشت حدود یک ماه از اکران فیلم سینمایی «دسته دختران» در سینماهای سراسر کشور، تیزر جدید این فیلم منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، با ادامه اکران عمومی فیلم سینمایی «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، دومین تیزر رسمی این اثر رونمایی شد.
دفتر پخش بهمن سبز به مناسبت فرارسیدن روز دختر، تخفیف ویژه‌ای را برای خانواده‌ها جهت تماشای فیلم سینمایی «دسته دختران» در نظر گرفته است. اکران این فیلم که داستان رشادت‌ها و حماسه‌سازی دختران قهرمان ایران را به تصویر می‌کشد از ۳۰ اردیبهشت تا ۳ خرداد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر به مدت ۵ روز در سینماهای سراسر کشور به صورت نیم‌بها انجام می‌شود. مخاطبان می‌توانند به صورت اینترنتی یا حضوری از این تخفیف بهره‌مند شوند.

«دسته دختران» که با شعار «این رزم را با زن سرودن عاشقانه است» اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد؛ روایت اقتباسی و ناگفته گروهی از زنانی غیور ایرانی در خرمشهر است که برای دفاع از خاک‌شان، با اسلحه به خط مقدم جنگ می‌زنند.

نیکی کریمی، پانته‌آ پناهی‌ها، فرشته حسینی، هدی زین‌العابدین و صدف عسگری، همراه با حسین سلیمانی، یاسین مسعودی، محمد صدیقی‌مهر و مهدی حسینی‌نیا بازیگران «دسته دختران» هستند.

ساخت دومین تیزر «دسته دختران» را سیدعلی نوروزیان بر عهده داشته و تصاویر موشن گرافیک آن را امین ملک‌زاده اجرا کرده است، این فیلم محصول مشترک بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره است که توسط موسسه بهمن سبز در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->