درخشش نماينده بنياد سينمایی فارابی در جشنواره فیلم مسکو

درخشش نماينده بنياد سينمایی فارابی در جشنواره فیلم مسکو

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» در نخستین حضور بین‌المللی خود موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم مسکو شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، جایزه بزرگ بهترین فیلم چهل و چهارمین دوره جشنواره فیلم مسکو به بهروز شعیبی کارگردان فیلم «بدون قرار قبلی» رسید.

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» از محصولات بنیاد سینمایی فارابی به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی در نخستین حضور بین‌المللی خوددر چهل و چهارمین جشنواره مسکو توانست برنده‌ دو جایزه سنت جورج طلایی برای بهترین فیلم و سنت جورج نقره‌ای برای بهترین بازیگر نقش اول زن شود.

این جشنواره که از تاریخ ۲۶ آگوست لغایت ۲ سپتامبر (4 تا 11 شهریور) در کشور روسیه برگزار شد، شب گذشته 2 سپتامبر (11 شهریور) طی مراسمی و با اهدای جوایز به فیلم‌های برگزیده، کار خود را پایان داد.

این فیلم همچنین موفق شد در بخش جنبی تندیس فدراسیون جوامع سینمایی روسیه را نیز به عنوان بهترین فیلم از آن خود کند.

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» درباره دختری به نام یاسمن است که پس از فوت پدرش برای دریافت میراثی که او برایش به جا گذاشته به ایران باز می‌گردد؛ میراثی که بیشتر باعث تعجب او می‌شود. اقامت کوتاه یاسمن در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را می‌شناسند، او را به درک تازه‌ای از انسان و مفهوم مرگ می‌رساند.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، صابر ابر، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صابری و حامی ترابی در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->