تجلیل ویژه صنعت بیمه از کارگردان «بدون قرار قبلی»

تجلیل ویژه صنعت بیمه از کارگردان «بدون قرار قبلی»

«بدون قرار قبلی» با حضور بهروز شعیبی کارگردان فیلم برای مدیران و کارکنان بیمه ملت اکران شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، عصر روز سه شنبه ۲۴ خرداد ماه اکران ویژه فیلم «بدون قرار قبلی» برای مدیران و کارکنان بیمه ملت در سینما آزادی برگزار و در پایان اکران فیلم از بهروز شعیبی کارگردان این فیلم توسط مدیرعامل این شرکت بیمه تجلیل و قدردانی شد.

داود قاسم پور دیزجی مدیرعامل شرکت بیمه ملت ضمن تمجید از فیلم «بدون قرار قبلی» از بهروز شعیبی برای ساخت فیلمی با مضامین ایرانی اسلامی و عرض ارادت به ساحت مقدس امام هشتم (ع)، فیلم بعدی این کارگردان سینما را تحت حمایت بیمه ملت اعلام کرد.

بهروز شعیبی هم ضمن خشنودی در بین اهالی شرکت بیمه ملت، چنین اکران‌هایی را ویژه توصیف کرد و از اینکه مخاطبان ارتباط خوبی با فیلم «بدون قرار قبلی» برقرار کردند، ابراز خرسندی کرد.

شعیبی در پایان اظهار داشت: فیلم «بدون قرار قبلی» به رابطه گم شده این روزهای انسان با خودش پرداخته و می‌خواهد به فطرت پاک هر انسانی اشاره کند.

«بدون قرار قبلی» پنجمین فیلم بلند بهروز شعیبی به تهیه‌کنندگی محمود بابایی و محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که از ۱۸ خرداد ماه در سینماهای سراسر کشور به نمایش در آمده است.

این فیلم دارای مضمونی اجتماعی بوده و با نگاهی به رمانی از مصطفی مستور نوشته شده است. شعیبی در این فیلم نیز مانند ساخته های قبلی خود به سراغ مسائل روز جامعه رفته است.

«بدون قرار قبلی» در جشنواره فجر نمایش موفقی داشت و علاوه بر دریافت سیمرغ ملی این جشنواره در جمع پرفروش‌ترین فیلم‌های چهلمین جشنواره فجر قرار گرفت.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی،‌ الهام کردا، رضا صابری، امین میری‌، حامی ترابی و صابر ابر گروه بازیگران «بدون قرار قبلی» را تشکیل می‌دهند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->