رونمایی از پوستر «لایه‌های دروغ»/ تنها فیلم اکشن جشنواره چهلم به برج میلاد رسید

رونمایی از پوستر «لایه‌های دروغ»/ تنها فیلم اکشن جشنواره چهلم به برج میلاد رسید

در آستانه اکران فیلم سینمایی لایه‌های دروغ به کارگردانی رامین سهراب در سالن اهالی رسانه چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، از پوستر این فیلم رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم سینمایی لایه‌های دروغ به تهیه‌کنندگی محسن صرافی، رامین سهراب و یونا انروت نخستین فیلم تولید مشترک کشورهای ایران و فنلاند است که در ژانر اکشن حادثه ای تولید شده و امروز چهارشنبه 13 بهمن ماه برای اهالی رسانه در سالن اصلی برج میلاد به نمایش درمی آید.

این اثر سینمایی که نخستین تجربه کارگردانی رامین سهراب و تهیه‌کنندگی محسن صرافی است، تنها فیلم اکشن حاضر در جشنواره فجر چهلم است و داستان آن درباره یک آتش‌نشان ایرانی است که دچار مشکلاتی در زندگی خود می‌شود و گرفتار حوادث سختی می شود.

عواملی از کشورهای ایران، فنلاند، انگلیس، تایلند، آمریکا و سنگاپور در تولید این فیلم حضور داشته اند. رامین سهراب، جسیکا ولف، نادر فلاح، کامران تفتی، ارسلان قاسمی، مجید سعیدی، ونوس کانلی، میلاد میرزایی در این فیلم جلوی دوربین رفته‌اند.

«لایه‌های دروغ» با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و شرکت سونرام پروداکشن فنلاند تولید شده و در بخش اصلی چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->