حضور «زالاوا» در شیکاگو و نیویورک

حضور «زالاوا» در شیکاگو و نیویورک

فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری که با حمایت و مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده، در ادامه‌ حضور جهانی خود در جشنواره سالانه منتقدین فیلم شیکاگو و سومین دوره جشنواره ژانر آنومالی – راچستر نیویورک به نمایش در می‌آید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، انجمن منتقدین فیلم شیکاگو به منظور بزرگداشت هنر سینما و نقد فیلم، ‌هر ساله فیلم‌های برگزیده توسط گروه منتقدین خود را در قالب جشنواره‌ای از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ نوامبر مصادف با ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه در شیکاگو برگزار می‌کند.

امسال سیزده فیلم در این رویداد حضور دارند و «زالاوا» در نیمه‌شب افتتاحیه جشنواره به نمایش درمی‌آید.

همچنین سومین جشنواره آنومالی موسوم به «جشنواره‌ فیلم‌های ژانر راچستر» که هرساله در نیویورک برگزار می‌شود، فیلم «زالاوا» به تهیه‌کنندگی سمیرا و روح‌الله برادری و بنیاد سینمایی فارابی را در بخش رسمی خود انتخاب کرده است.

این جشنواره با رویکرد معرفی سینمای مستقل ژانر در تمامی گونه‌های وحشت، فانتزی، علمی- تخیلی و اکشن، آثاری را از کشورهای مختلف از تاریخ ۴ تا ۷ نوامبر (۱۳ تا ۱۶ آبان‌ماه) به نمایش درمی‌آورد.

«زالاوا» تاکنون جوایزی از سی و نهمین جشنواره‌ فیلم فجر، سی‌ و ششمین هفته منتقدین فیلم ونیز، فدراسیون منتقدین فیلم (فیپرشی) و فانتاستیک فِست آمریکا دریافت کرده است.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->