مدیر ارتباطات رادیو و تلویزیونی جشنواره عنوان کرد؛

پوشش پررنگ جشنواره۳۴ از رسانه‌ملی و فضای مجازی

پوشش پررنگ جشنواره۳۴ از رسانه‌ملی و فضای مجازی

به گفته «بشیر جعفری‌نیا»، سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان باپوشش گسترده رسانه‌ملی و فضای مجازی همراه شده است.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، امسال رخدادهای جشنواره از طریق صداوسیما و فضای مجازی پوشش داده خواهد شد.

بشیر جعفری‌نیا مدیر ارتباطات رادیو و تلویزیونی جشنواره کودک در این‌باره گفت: علاوه بر افتتاحیه که به صورت زنده در تلویزیون اینترنتی تیوا پخش می‌شود؛ در روزهای جشنواره هم نشست‌ها و گزارش‌های روزانه هر روز از تیوا پخش می‌شود. هم‌چنین قرار‌ است پخش‌های زنده‌ای از برنامه‌های روزانه را از اینستاگرام جشنواره داشته باشیم.

او افزود: شبکه رادیویی نمایش با برنامه «پرانتز باز» از روز شنبه هر روز از ساعت 18:30 تا 20، از محل سینما فرهنگ پخش می‌شود. علاوه‌بر این، برنامه «رخداد» از 15:45 تا 16 از یکشنبه تا پنجشنبه روی آنتن شبکه دو می‌رود که به فعالیت‌های جشنواره می‌پردازد.

 جعفری‌نیا با اشاره به پوشش گسترده جشنواره از طریق رسانه ملی در سراسر کشور و شبکه‌های استانی، اظهار داشت: جدا از این برنامه‌ها هم، اقداماتی را در نظر گرفتیم تا این رویداد مهم فرهنگی، اجتماعی کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها در همه برنامه‌های فرهنگی و سینمایی شبکه‌های رادیو و تلویزیون حضور پررنگ داشته باشیم. شبکه سحر هم که به زبان‌های مختلف پخش دارد جزو شبکه‌هایی است که در جشنواره حضور دارد و هر روز 30 دقیقه از فعالیت‌های جشنواره را به زبان‌های مختلف ضبط و پخش می‌کند.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->