برپایی جشنواره ۳۴ در سینماهنر یاسوج

برپایی جشنواره ۳۴ در سینماهنر یاسوج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری سی چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوانان در سینما هنر یاسوج خبر داد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، محمدعلی پیرسبزی با اعلام این خبر افزود:  سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان همزمان با سراسر کشور با اکران ۱۰ فیلم منتخب جشنواره در یاسوج برگزار می‌شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۱۰ فیلم در این جشنواره اکران می‌شود، خاطرنشان کرد: در هر روز ۲ فیلم در دو سانس در ساعات ۱۵ و ۱۷ اکران خواهد شد.

وی با با اشاره نحوه برگزاری این جشواره خاطرنشان کرد: با تصمیم ستاد مرکزی این جشنواره با توجه به شرایط خاص کرونایی این جشنواره داور محور است، به طوری که ۳۰ داور منتخب فیلم‌های جشنواره را دیدن می‌کنند و نظرات آنها به مرکز ارسال می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص نحوه دیدن فیلم ها توسط مخاطب عام نیز بیان کرد: از ۱۶ تا ۲۰ مهر ماه هر روز و از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پلتفرم‌های مشخص شده فیلیمو و هاشور فیلم‌های جشنواره را تماشا کنند.

وی همچین بخش‌های جنبی جشنواره را از از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده جشنواره بیان کرد و گفت: برنامه‌های هنری و سرگرمی متعددی در بخش جنینی جشنواره اجرا می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بیان کرد: دستورالعمل‌های ابلاغی و هماهنگ شده ستاد مرکزی جشنواره با ستاد ملی مبازه با کرونا لحاظ می‌شود.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در بخش استانی از ۱۶ تا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->