اسامی ۱۹ اثر منتخب بخش «کرونا روایت» جشنواره۳۴ اعلام شد

اسامی ۱۹ اثر منتخب بخش «کرونا روایت» جشنواره۳۴ اعلام شد
اسامی آثار حاضر در بخش «کرونا روایت» در سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فهرست اسامی آثار حاضر در بخش «کرونا روایت» به شرح زیر است:
1. «آدامس» به کارگردانی علی یزدانی و مهدی نظیفی و تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری تیراژه هنر
2. «آن‌ها انسان بودند» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امید باقری
3. «با کرونا چه کنیم؟» به کارگردانی نرگس سادات مرعشی و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان
4. «تبلت» به کارگردانی علی یزدانی و مهدی نظیفی و تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری تیراژه هنر
5. «خانه» به کارگردانی حسین زاهدی و تهیه‌کنندگی حمید علیزاده
6. «دست مرگبار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیرحسین رحیمی مهربان
7. «دنیای زیبای من» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهام قره‌خانی و مهرتاش مهدوی‌
8. «ده بالا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مجیدرضا دهقانی تفتی
9. «صدای زندگی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عباسی
10. «فضای زندگی» به کارگردانی ایلیا رمضانی و تهیه‌کنندگی هاله چهله‌زاده
11. «قصه من و بابام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی وحیدی
12. «کرونا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فائقه سارانی
13. «کرونا با ما چه کرد، ما با کرونا چه کردیم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعیده کستوانی
14. «ماسک سیاه» به کارگردانی سهیل عرب و تهیه‌کنندگی شیما جوادپور
15. «منتخب» به کارگردانی علی یزدانی و مهدی نظیفی و تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری تیراژه هنر
16. «من و کرونا» به کارگردانی محمد حسام اسماعیلی و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
17. «من ویروس کرونا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر یوسف قرائی
18. «ویروسی دیگر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آنوشا مقدم‌پور
19. «یک ویروس تاج‌دار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پارسا محمدی

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->