نمايش عمومی «یلدا» در اسپانيا همزمان با رقابت در جشنواره بارسلونا

نمايش عمومی «یلدا» در اسپانيا همزمان با رقابت در جشنواره بارسلونا

«یلدا» سومین ساخته بلند مسعود بخشی از پایان آوریل برای نخستين بار و در سراسر اسپانيا توسط كمپانی آوالون پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم «یلدا» علاوه بر نمایش عمومی در اسپانیا، در پنجمين جشنواره بين‌المللی بارسلونا از ١٥ الي ٢٣ آوريل ۲۰۲۱ (٢٦ فروردين الي ٣ ارديبهشت ١٤٠٠) به عنوان نماينده كشورمان در بخش مسابقه حضور دارد.

امسال ٥٠ فيلم در بخش‌های مختلف جشنواره بارسلونا انتخاب شده‌اند كه در بخش مسابقه تنها ٨ فيلم برای كسب  جوايز رقابت می‌كنند.

«یلدا» اثر مسعود بخشی و محصول مشترك ايران، فرانسه، آلمان، لوكزامبورگ، سوئيس و لبنان در كنار  مادرخوانده (ژان پل سالومه، فرانسه) شكوفه پنگوئن (گلندين آيوين، امريكا و استراليا)، كشور كوچك (اريك باربيه، بلژيك و فرانسه)، سومبرا( برونو گاسكون، پرتقال)، سال سالينجر من (فليپ فالاردو، كانادا و ايرلند) و خائن خوب (كريستنا رزندال، دانمارك) به شكل آنلاين برای داوران و مخاطبان جشنواره به نمايش در می‌آيند.

«یلدا» به تهيه‌كنندگی مشترك علي مصفا و موسسه فرهنگی مستقل بن گاه (مسعود و محمود بخشی) با مشارکت بنیاد فارابی یکی از آثار موفق سینمایی در سال‌های اخير است كه پس از كسب جوايز متعدد از جمله جايزه بزرگ جشنواره ساندنس آمريكا و اكران در اروپا، هم اكنون توسط كمپانی فيلم موومنت در آمريكا عرضه می‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.