تولید با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی؛

«زد و بند» با قصه‌ای متفاوت در راه فجر۳۹

«زد و بند» با قصه‌ای متفاوت در راه فجر۳۹

فیلم بلند سینمایی «زد و بند» به‌کارگردانی داود نوروزی در مراحل فنی قرار دارد و برای ارائه به جشنواره سی ونهم فیلم فجر آماده می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی، «زد و بند» نخستین فیلم بلند سینمایی داود نوروزی است که به‌تهیه‌کنندگی مقصود جباری و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده و قصه‌اش با روایتی متفاوت در ژانر معمایی به معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی می‌پردازد.

داود نوروزی در خصوص آخرین وضعیت این فیلم عنوان کرد: در حال حاضر در مراحل فنی قرار داریم اما شرایط کرونایی روند کار را کند کرده است و امیدواریم شرایط مساعد شود تا بر اساس برنامه‌ریزی، پست‌پروداکشن (مراحل فنی) فیلم به اتمام برسد.

سایر عوامل فیلم «زد و بند» عبارتند از:

 مدیر فیلم‌برداری: هاشم مرادی، طراح چهره‌پردازی: محسن ملکی، طراح صحنه و لباس: مرجان گلزار، صدابردار: مسیح حدپور سراج، صداگذار: آرش قاسمی، مدیر برنامه‌ریزی: امیر جاوید نیک، دستیار کارگردان: سالار آزادمنش،  مجری طرح: محمد علی کیانی، مدیر تولید: محمود محمدطائمه، جانشین تولید: امیر حسین طاهریان، مدیر تدارکات: علیرضامحمدزاده، مشاور پروژه: دکترسارا احمدی.

 بازیگران: امین زندگانی، هنگامه حمیدزاده، همایون ارشادی، فریبا کوثری، محمدعلی کیانی و سید مهرداد ضیایی

 

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

مسعود مقدم
مسعود مقدم ﺳﻪشنبه, 18 آذر,1399 19:53
سلام استاد داوود نوروزی بسیار خوشحال شدم امیدوارم که موفق وپیروز باشید و در کارهای بعدی انشاا..توفیق همکاری مجدد را داشته باشیم یاعلی مدد
-->