در ادامه مسیر حضورهای جهانی؛

«قطارآن شب» به جشنواره کودکان چین رسید

«قطارآن شب» به جشنواره کودکان چین رسید

فیلم سینمایی «قطارآن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی و تهیه کنندگی بهروز رشاد در بخش رقابتی جشنواره کودکان گوانگجوی چین به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، این فیلم درچهارمین حضور بین‌المللی خود بعد از جشنواره اشلینگل آلمان، بخش کتابخانه ویدئویی جشنواره سینه کید هلند و جشنواره فیلم‌های آسیایی بارسلون، در بخش رقابتی پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان چین به روی پرده خواهد رفت.

این جشنواره که هرساله میزبان سینماگران و فیلمسازان حوزه سینمای کودک و نوجوان از سراسر جهان است، از 22 تا 30 نوامبر 2020 میلادی (2 تا 10 آذر 1399) برگزار خواهد شد.

«قطار آن شب» با اقتباس از رمان احمد اکبرپور در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده است و افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و بازیگر خردسال آیلین رشیدیان در این اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برنده پروانه زرین بهترین فیلم کودک از نگاه داوران کودک، دیپلم افتخار بهترین بازیگر و پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران و جایزه نوآوری شد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->