رئیس سازمان سینمایی دفاع مقدس با مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی دیدار کرد

رئیس سازمان سینمایی دفاع مقدس با مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی دیدار کرد

مدیر عامل بنیاد فارابی گفت: به منظور احیای سینمای نوین ایران بنیاد فارابی پایه‌گذاری شده و در طی این مدت از ۷۲ اثر سینمایی دفاع مقدس حمایت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی به نقل از دفاع پرس، سرهنگ «محمود سزاوار» رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس با «علیرضا تابش» مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی دیدار و گفت‌وگو کرد.

«علیرضا تابش» مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی  در این دیدار با اشاره سابقه بنیاد فارابی گفت: بنیاد فارابی در ۳۷ سال قبل به منظور احیای سینمای نوین ایران پایه گذاری شده است و در طی این مدت از ۷۲ اثر سینمایی دفاع مقدس حمایت کرده است.

وی فعالیت‌های سالانه بنیاد سینمایی فارابی را شرح داد و گفت: بررسی بیش از ۳۰۰ عنوان فیلمنامه در سال، چاپ کتاب در حوزه سینما و انتشار ماهنامه فیلم‌نگار از دیگر فعالیت‌های بنیاد فارابی است.

سرهنگ «محمود سزاوار» رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس در این دیدار با اشاره به آئین نامه حمایت، پشتیبانی و نظارت بر تولید، عرضه و نمایش محصولات هنری دفاع مقدس و مقاومت و پرهیز از هر گونه تحریف حقایق جنگ خواستار هماهنگی هر چه بیشتر در این خصوص شد.

گفتنی است در این نشست حبیب ایل‌بیگی معاون فرهنگی بنیاد فارابی، سرهنگ علیرضا امجدیان دبیر جشنواره «ترنم فتح» و حبیب‌الله مازندرانی مدیرتولید فیلم، سریال و امور سینمایی دفاع مقدس حضور داشتند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.